Sodniki: | Kocbek Tilen (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Vrabel Tanja (2. pomoč) |
Delegat: | Fartelj Janez |
Št. gledalcev: | 160 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
N |
Norka GT Jarenina | 1 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 7 : 0 | NK Brežice 1919 |
Z |
NK Šmartno 1928 | 1 : 3 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 6 | Drava Ptuj |
Z |
NK Šampion | 2 : 6 | Kety Emmi Bistrica |
NK Šampion | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Ptuj | 4 : 3 | NK Šampion |
P |
NK Šampion | 0 : 1 | Rudar Velenje |
P |
NK MB Tabor | 2 : 1 | NK Šampion |
P |
NK Šampion | 2 : 6 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | NK Šampion |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 22 | 6 | 2 | 14 | 33 | ||
NK Šampion | 22 | 14 | 2 | 6 | 49 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 11 | 3 | 1 | 7 | 16 | ||
NK Šampion | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 11 | 3 | 1 | 7 | 17 | ||
NK Šampion | 11 | 7 | 1 | 3 | 25 |
23/24 | 13.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 29.10.2023, ob 14.00 | Šampion Trgovine Jager | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 4.krog | Športni park Slovenska Bistrica, 30.08.2023, ob 17.00 | Ketty Emmi&Impol Bistrica | - | NK Šampion | 1:3 | (1:1) |
22/23 | 27.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 21.05.2023, ob 17.00 | NK KETY EMMI&IMPOL BISTRICA | - | NK Šampion | 2:1 | (0:1) |
22/23 | 13.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 30.10.2022, ob 14.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | NK Šampion | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 05.10.2022, ob 14.00 | NK Šampion | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (1:1) |
21/22 | 21.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 14.05.2022, ob 14.00 | Šampion | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:2 | (2:0) |
21/22 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 24.10.2021, ob 15.00 | Kety emmi Bistrica | - | NK Šampion | 2:4 | (1:2) |
20/21 | 3.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 13.09.2020, ob 16.30 | Kety Emmi Bistrica | - | NK Šampion | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 24.11.2019, ob 14.00 | NK Kety Emmi Bistrica | - | NK Šampion | 4:0 | (1:0) |
19/20 | 7.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 21.09.2019, ob 16.00 | NK Šampion | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:3 | (1:1) |
18/19 | 23.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 28.04.2019, ob 17.00 | NK Šampion | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 14.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 04.11.2018, ob 14.00 | NK Kety Emmi Bistrica | - | NK Šampion | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 09.09.2018, ob 16.30 | NK Šampion | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 23.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 02.05.2018, ob 17.00 | NK Šampion | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:6 | (0:0) |
17/18 | 11.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 14.10.2017, ob 15.30 | NK Šampion | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 20.08.2017, ob 17.30 | Kety Emmi Bistrica | - | NK Šampion | 1:4 | (0:1) |
07/08 | 17.krog | SLOVENSKA BISTRICA, ŠPORTNI PARK, 29.03.2008, ob 16.00 | - | NK Šampion | 0:5 | (0:3) | |
07/08 | 4.krog | Celje, Celje, 02.09.2007, ob 17:00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (2:0) | |
06/07 | 21.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 09.05.2007, ob 18.00 | - | NK Šampion | 0:4 | (0:1) | |
06/07 | 8.krog | Celje, Celje, 01.10.2006, ob 1400 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (4:0) | |
05/06 | 23.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 21.05.2006, ob 17.30 | - | NK Šampion | 5:0 | (3:0) | |
05/06 | 10.krog | Celje, Celje, 16.10.2005, ob 15.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5:3 | (4:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 6 : 1 | NK Šmartno 1928 |
NK MB Tabor | 9 : 2 | Dravinja |
Vipoll Veržej | 1 : 2 | Norka GT Jarenina |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 4 | NK Šampion |
NK Brežice 1919 | 0 : 0 | Drava Ptuj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Drava Ptuj | 25 | 63 | |
2 | Rudar Velenje | 26 | 55 | |
3 | NK Šampion | 26 | 53 | |
4 | NK MB Tabor | 26 | 47 | |
5 | Kety Emmi Bistrica | 25 | 34 | |
6 | NK Brežice 1919 | 26 | 31 | |
7 | Vipoll Veržej | 26 | 22 | |
8 | Norka GT Jarenina | 26 | 22 | |
9 | NK Šmartno 1928 | 26 | 20 | |
10 | Dravinja | 16 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dem Pljava | 37 |
2. | Žan Kovačič | 15 |
3. | Simon Abutu Oduh | 14 |
4. | Niko Šalamun | 13 |
5. | Urban Lipec | 12 |
6. | Alen Polanec | 11 |
Jaka Vajda | 11 | |
8. | Jan Elšnik | 10 |
Dalibor Lupret | 10 | |
Amadej Vošnjak | 10 | |
11. | Anes Cinac | 9 |
Nejc Pušnik | 9 | |
Stian Džumhur | 9 | |
14. | Luka Vareško | 8 |
15. | Tim Kmetec | 7 |
Tadej Gjergjek | 7 | |
Matic Štiglic | 7 | |
Peter Sternad | 7 | |
19. | David Ferčec | 6 |
Tibor Kantoci | 6 |