Sodniki: | Gregorinčič Lukas (glavni sodnik), Kovač Anton (1. pomoč), Gönc Ludvik (2. pomoč) |
Delegat: | Fartelj Janez |
Št. gledalcev: | 50 |
NK Vipoll Veržej | |||
---|---|---|---|
P |
NK Vipoll Veržej | 1 : 2 | NK Kety emmi Bistrica |
N |
NŠ Dravograd | 1 : 1 | NK Vipoll Veržej |
Z |
ONŠ Hajdina | 1 : 5 | NK Vipoll Veržej |
N |
NK Vipoll Veržej | 1 : 1 | NK Brežice 1919 |
P |
NK Gummimiral Jarenina | 1 : 0 | NK Vipoll Veržej |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
Z |
ONŠ Hajdina | 4 : 0 | NŠ Dravograd |
P |
NK Šampion | 5 : 3 | ONŠ Hajdina |
P |
ONŠ Hajdina | 1 : 5 | NK Vipoll Veržej |
P |
NK MB Tabor | 9 : 0 | ONŠ Hajdina |
N |
ONŠ Hajdina | 1 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD NK Veržej | 6 | 2 | 1 | 3 | 17 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD NK Veržej | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | ||
ŠD Hajdina | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD NK Veržej | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | ||
ŠD Hajdina | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
21/22 | 22.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 22.05.2022, ob 17.30 | ONŠ Hajdina | - | ŠD NK Veržej | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 11.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 31.10.2021, ob 14.00 | Veržej | - | ŠD Hajdina | 6:0 | (3:0) |
20/21 | 7.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 10.10.2020, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | ŠD NK Veržej | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 25.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 12.05.2019, ob 17.00 | ONŠ Hajdina | - | ŠD NK Veržej | 1:5 | (0:4) |
18/19 | 13.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 31.10.2018, ob 14.00 | Vipoll Veržej | - | ŠD Hajdina | 2:2 | (1:1) |
18/19 | 4.krog | Gerečja vas, ŠD Gerečja vas, 05.09.2018, ob 17.00 | ONŠ Hajdina | - | ŠD NK Veržej | 4:2 | (1:1) |
13. krog | ||
---|---|---|
NK Gummimiral Jarenina | 0 : 2 | NK MB Tabor |
Nafta 1903 | 3 : 0 | NŠ Dravograd |
NK Šampion | 8 : 2 | NK Brežice 1919 |
NK Vipoll Veržej | 2 : 2 | ONŠ Hajdina |
Rudar Velenje | 3 : 0 | NK Kety emmi Bistrica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 77 | |
2 | NK Šampion | 27 | 56 | |
3 | NK MB Tabor | 27 | 47 | |
4 | NK Kety emmi Bistrica | 27 | 47 | |
5 | Nafta 1903 | 27 | 43 | |
6 | NK Brežice 1919 | 27 | 42 | |
7 | NK Gummimiral Jarenina | 27 | 22 | |
8 | ONŠ Hajdina | 27 | 20 | |
9 | NK Vipoll Veržej | 27 | 20 | |
10 | NŠ Dravograd | 27 | 11 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Grobelnik | 27 |
2. | Vid Plešnik | 23 |
3. | Gregor Predikaka | 18 |
Dalibor Lupret | 18 | |
5. | Nik Martin Krošelj | 16 |
Amadej Vošnjak | 16 | |
7. | Minas Koren | 14 |
8. | Nikola Savić | 12 |
9. | Ardit Vezaj | 11 |
Tadej Weiss | 11 | |
Nejc Jager | 11 | |
12. | Vid Paradiž | 10 |
Gašper Jovan | 10 | |
Faris Buljubašić | 10 | |
15. | Dominik Drk | 9 |
Leonardo Bistrović | 9 | |
Urban Lipec | 9 | |
Aljaž Kovačič | 9 | |
Miha Godec | 9 | |
20. | Mirsad Bislimaj | 8 |