6. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  16.09.2018 ob 16.30

NK Kety Emmi Bistrica

1 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Založnik Vito (2. pomoč)
Delegat: Audič Ladislav
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Kety Emmi Bistrica
Z
NK Kety Emmi Bistrica 3 : 1 NK Gummimiral Jarenina
Z
Nafta 1903 2 : 3 NK Kety Emmi Bistrica
P
NK Kety Emmi Bistrica 0 : 1 NK Šampion
P
Rudar Velenje 3 : 0 NK Kety Emmi Bistrica
Z
NK Kety Emmi Bistrica 4 : 1 NK Vipoll Veržej
Nafta 1903
Z
ONŠ Hajdina 3 : 4 Nafta 1903
P
Nafta 1903 2 : 3 NK Kety Emmi Bistrica
P
NK Brežice 1919 2 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 3 : 0 NŠ Dravograd
Z
NK Gummimiral Jarenina 1 : 6 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 8 4 2 2 17
ND Lendava 1903 8 2 2 4 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 4 1 1 2 6
ND Lendava 1903 4 2 1 1 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 4 3 1 0 11
ND Lendava 1903 4 0 1 3 4



Vse medsebojne tekme

18/19  15.krog  Lendava, Športni park Lendava, 10.11.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - NK Kety Emmi Bistrica 2:3  (0:1) 
18/19  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 16.09.2018, ob 16.30  NK Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 1:1  (0:0) 
15/16  19.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 17.04.2016, ob 18.00  - 1:2  (0:2) 
15/16  6.krog  Lendava, Umetna trava, 26.09.2015, ob 13.00  - 0:2  (0:1) 
14/15  22.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 10.05.2015, ob 17.00  - 3:2  (1:2) 
14/15  9.krog  Lendava, Umetna trava-Lendava, 19.10.2014, ob 15.30  - 1:1  (1:0) 
13/14  18.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 21.04.2014, ob 17.00  - 1:4  (1:0) 
13/14  5.krog  Lendava, Športni park, 15.09.2013, ob 13.00  - 1:5  (1:1) 

6. krog
NK MB Tabor 3 : 0 NŠ Dravograd
NK Brežice 1919 2 : 1 NK Gummimiral Jarenina
NK Kety Emmi Bistrica 1 : 1 Nafta 1903
ONŠ Hajdina 0 : 2 NK Šampion
NK Vipoll Veržej 0 : 2 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Rudar Velenje 16 46
2 NK Šampion 16 36
3 NK MB Tabor 16 33
4 Nafta 1903 16 30
5 NK Kety Emmi Bistrica 16 28
6 NK Brežice 1919 16 22
7 NŠ Dravograd 16 10
8 NK Vipoll Veržej 16 8
9 ONŠ Hajdina 16 7
10 NK Gummimiral Jarenina 16 7

STRELCI
1. Gal Grobelnik 22
2. Vid Plešnik 18
3. Nik Martin Krošelj 11
4. Minas Koren 10
Dalibor Lupret 10
6. Nikola Savić 9
7. Miha Godec 8
Amadej Vošnjak 8
Dominik Drk 8
10. Ardit Vezaj 7
Gregor Predikaka 7
Enej Kapun 7
Tadej Weiss 7
14. Vid Paradiž 6
Marsel Kranjec 6
Cene Kitek 6
Adam Vošnjak 6
Faris Buljubašić 6
Leonardo Bistrović 6
20. Gašper Jovan 5

DELI NA