Sodniki: | Marin Jan (glavni sodnik), Založnik Vito (1. pomoč), Dvoršak Matic (2. pomoč) |
Delegat: | Kusič Gojko |
Št. gledalcev: | 150 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
N |
Rudar Velenje | 2 : 2 | NK Šampion |
Z |
NK MB Tabor | 0 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 3 : 0 | Nafta 1903 |
Z |
NK Kety emmi Bistrica | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 4 : 0 | NŠ Dravograd |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
Z |
ONŠ Hajdina | 4 : 0 | NŠ Dravograd |
P |
NK Šampion | 5 : 3 | ONŠ Hajdina |
P |
ONŠ Hajdina | 1 : 5 | NK Vipoll Veržej |
P |
NK MB Tabor | 9 : 0 | ONŠ Hajdina |
N |
ONŠ Hajdina | 1 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 6 | 6 | 0 | 0 | 32 | ||
ŠD Hajdina | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 3 | 3 | 0 | 0 | 23 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rudar Velenje | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | ||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 |
21/22 | 16.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 10.04.2022, ob 16.00 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 4:2 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 18.09.2021, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 1:3 | (1:1) |
20/21 | 1.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 29.08.2020, ob 13.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 19.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 30.03.2019, ob 13.00 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 9:1 | (3:1) |
18/19 | 14.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 04.11.2018, ob 14.00 | ONŠ Hajdina | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:2) |
18/19 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.09.2018, ob 17.30 | Rudar Velenje | - | ŠD Hajdina | 10:0 | (7:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 2 : 1 | NK Brežice 1919 |
NK Gummimiral Jarenina | 0 : 0 | NŠ Dravograd |
Rudar Velenje | 10 : 0 | ONŠ Hajdina |
NK Šampion | 0 : 2 | NK Kety emmi Bistrica |
NK Vipoll Veržej | 1 : 2 | NK MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rudar Velenje | 27 | 77 | |
2 | NK Šampion | 27 | 56 | |
3 | NK MB Tabor | 27 | 47 | |
4 | NK Kety emmi Bistrica | 27 | 47 | |
5 | Nafta 1903 | 27 | 43 | |
6 | NK Brežice 1919 | 27 | 42 | |
7 | NK Gummimiral Jarenina | 27 | 22 | |
8 | ONŠ Hajdina | 27 | 20 | |
9 | NK Vipoll Veržej | 27 | 20 | |
10 | NŠ Dravograd | 27 | 11 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Grobelnik | 27 |
2. | Vid Plešnik | 23 |
3. | Gregor Predikaka | 18 |
Dalibor Lupret | 18 | |
5. | Nik Martin Krošelj | 16 |
Amadej Vošnjak | 16 | |
7. | Minas Koren | 14 |
8. | Nikola Savić | 12 |
9. | Ardit Vezaj | 11 |
Tadej Weiss | 11 | |
Nejc Jager | 11 | |
12. | Vid Paradiž | 10 |
Gašper Jovan | 10 | |
Faris Buljubašić | 10 | |
15. | Dominik Drk | 9 |
Leonardo Bistrović | 9 | |
Urban Lipec | 9 | |
Aljaž Kovačič | 9 | |
Miha Godec | 9 | |
20. | Mirsad Bislimaj | 8 |