Sodniki: | Nadarevič Denis (glavni sodnik), Dević Aleksander (1. pomoč), Vidergar Matej (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Radomlje | 3 : 1 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
P |
ŽNK Maribor | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
N |
ŽNK Radomlje | 2 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
P |
ŽNK Cerklje | 1 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
Primorje Ajdovščina | 0 : 2 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 0 : 6 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Maribor | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Maribor | 11 : 0 | Primorje Ajdovščina |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 0 : 3 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Maribor | 3 : 0 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 9 | 5 | 1 | 3 | 44 | ||
NK MB Tabor | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 4 | 2 | 1 | 1 | 17 | ||
NK MB Tabor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 5 | 3 | 0 | 2 | 27 | ||
NK MB Tabor | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 |
23/24 | 1.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 26.08.2023, ob 11.00 | NK MB Tabor | - | ŽNK Radomlje | 1:5 | (1:1) |
22/23 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 06.05.2023, ob 19.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | NK MB Tabor | 9:0 | (5:0) |
22/23 | 5.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.10.2022, ob 18.00 | MB Tabor | - | ŽNK Radomlje | 0:6 | (0:4) |
20/21 | 14.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.06.2021, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | ŽNK Radomlje | 0:15 | (0:8) |
20/21 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 26.09.2020, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | NK MB Tabor | 6:0 | (3:0) |
19/20 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | NK MB Tabor | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 4.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 14.09.2019, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | ŽNK Radomlje | 3:1 | (2:1) |
18/19 | 17.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 25.05.2019, ob 11.00 | ŽNK Maribor | - | ŽNK Radomlje | 6:0 | (4:0) |
18/19 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 03.11.2018, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | NK MB Tabor | 2:3 | (0:2) |
8. krog | ||
---|---|---|
Primorje Ajdovščina | 3 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Radomlje | 2 : 3 | ŽNK Maribor |
ŽNK Cerklje | 1 : 12 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Trebnje Brežice | 0 : 6 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Maribor | 15 | 45 | |
2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 15 | 35 | |
3 | ŽNK Krim Rolljet | 15 | 31 | |
4 | ŽNK Radomlje | 15 | 25 | |
5 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | 15 | 17 | |
6 | ŽNK Cerklje | 15 | 15 | |
7 | Primorje Ajdovščina | 15 | 13 | |
8 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 | 7 | |
9 | Trebnje Brežice | 8 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nina Kajzba | 29 |
2. | Noelle Vilčnik | 26 |
3. | Kim Juršnik | 23 |
4. | Albina Čizmazija | 19 |
5. | Mirjam Kastelec | 12 |
Gaja Bizjak | 12 | |
7. | Hana Feratović | 10 |
Manca Suhoveršnik | 10 | |
Selma Šabotić | 10 | |
10. | Patricija Ham | 9 |
Anja Eferl | 9 | |
Taja Lončarič | 9 | |
13. | Tajda Tušek | 8 |
14. | Nika Trdan | 7 |
15. | Ema Horvat | 6 |
Anita Kovačič | 6 | |
Karin Florjančič | 6 | |
Korina Lara Janež | 6 | |
Špela Ručman | 6 | |
20. | Iva Kocijan | 5 |