Sodniki: | Ozebek Matej (glavni sodnik), Velikonja Ivan (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč) |
Delegat: | |
Št. gledalcev: | 45 |
Primorje Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Krim Rolljet | 9 : 0 | Primorje Ajdovščina |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 2 | Primorje Ajdovščina |
P |
Primorje Ajdovščina | 1 : 4 | ŽNK Bar Ranca Ptuj |
P |
ŽNK Maribor | 11 : 0 | Primorje Ajdovščina |
P |
Primorje Ajdovščina | 1 : 7 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Cerklje | 0 : 6 | ŽNK Maribor |
P |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 8 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Cerklje | 1 : 0 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Cerklje | 1 : 4 | Primorje Ajdovščina |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 0 | ŽNK Cerklje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 14 | 10 | 1 | 3 | 39 | ||
ŽNK Cerklje | 14 | 3 | 1 | 10 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 7 | 7 | 0 | 0 | 22 | ||
ŽNK Cerklje | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 7 | 3 | 1 | 3 | 17 | ||
ŽNK Cerklje | 7 | 3 | 1 | 3 | 17 |
23/24 | 2.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 30.08.2023, ob 17.00 | ŽNK Cerklje Ambrož team | - | Primorje | 3:2 | (2:0) |
22/23 | 13.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.04.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 2:2 | (2:2) |
22/23 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 24.09.2022, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 3:0 | (0:0) |
21/22 | 17.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 04.05.2022, ob 18.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 4:1 | (3:1) |
21/22 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 19.03.2022, ob 15.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 3:1 | (3:0) |
21/22 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 16.03.2022, ob 15.30 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 2:3 | (1:3) |
20/21 | 14.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 04.06.2021, ob 18.30 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 4:0 | (2:0) |
20/21 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 26.09.2020, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 3:0 | (3:0) |
19/20 | 12.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 23.11.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 1:3 | (0:2) |
19/20 | 5.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 21.09.2019, ob 11.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 17.04.2019, ob 17.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 1:4 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 06.10.2018, ob 13.00 | Primorje Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 17.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.06.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 4:3 | (3:1) |
17/18 | 8.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 04.11.2017, ob 11.00 | Primorje | - | ŽNK Cerklje | 4:0 | (2:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 3 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Trebnje Brežice | 0 : 10 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | ŽNK Maribor |
Primorje Ajdovščina | 1 : 0 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Maribor | 15 | 45 | |
2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 15 | 35 | |
3 | ŽNK Krim Rolljet | 15 | 31 | |
4 | ŽNK Radomlje | 15 | 25 | |
5 | ŽNK Bar Ranca Ptuj | 15 | 17 | |
6 | ŽNK Cerklje | 15 | 15 | |
7 | Primorje Ajdovščina | 15 | 13 | |
8 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 | 7 | |
9 | Trebnje Brežice | 8 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nina Kajzba | 29 |
2. | Noelle Vilčnik | 26 |
3. | Kim Juršnik | 23 |
4. | Albina Čizmazija | 19 |
5. | Mirjam Kastelec | 12 |
Gaja Bizjak | 12 | |
7. | Hana Feratović | 10 |
Manca Suhoveršnik | 10 | |
Selma Šabotić | 10 | |
10. | Patricija Ham | 9 |
Anja Eferl | 9 | |
Taja Lončarič | 9 | |
13. | Tajda Tušek | 8 |
14. | Nika Trdan | 7 |
15. | Ema Horvat | 6 |
Anita Kovačič | 6 | |
Karin Florjančič | 6 | |
Korina Lara Janež | 6 | |
Špela Ručman | 6 | |
20. | Iva Kocijan | 5 |