Sodniki: | Vodnjov Jakob (glavni sodnik), Eršte Sebastjan (1. pomoč), Forjanič Danjel (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suvad |
Št. gledalcev: | 50 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Jadran Dekani | 3 : 1 | Domžale |
Z |
Domžale | 5 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Z |
Elta Izola | 0 : 1 | Domžale |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Bravo Publikum | 5 : 0 | Gorica |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 0 | Jadran Dekani |
Z |
Gostilna Kogoj Bilje | 0 : 4 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 28 | 15 | 5 | 8 | 53 | ||
Bravo | 28 | 8 | 5 | 15 | 34 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 15 | 10 | 3 | 2 | 33 | ||
Bravo | 15 | 2 | 3 | 10 | 14 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 | ||
Bravo | 13 | 6 | 2 | 5 | 20 |
22/23 | 19.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 25.03.2023, ob 11.30 | Domžale | - | Bravo | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 28.09.2022, ob 15.30 | Bravo Generali | - | Domžale | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 19.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 04.05.2022, ob 17.30 | Domžale | - | Bravo | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 13.45 | Bravo Generali | - | Domžale | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 19.09.2020, ob 11.00 | Domžale | - | Bravo | 3:2 | (1:1) |
19/20 | 13.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 19.11.2019, ob 17.30 | Domžale | - | Bravo | 0:1 | (0:1) |
18/19 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Domžale | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 05.09.2018, ob 19.00 | Domžale | - | Bravo | 2:1 | (1:0) |
17/18 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 12.30 | Domžale | - | Bravo | 3:1 | (2:0) |
17/18 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 12.30 | Bravo Publikum | - | Domžale | 1:1 | (0:1) |
16/17 | 26.krog | Kamnik, Športni park-Mekinje, 27.05.2017, ob 11.00 | Domžale | - | Bravo | 4:1 | (0:0) |
16/17 | 13.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 26.11.2016, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Domžale | 1:1 | (1:1) |
15/16 | 15.krog | Domžale, ŠP Domžale - Umetna trava, 21.11.2015, ob 14.00 | - | Bravo | 2:0 | (2:0) | |
15/16 | 2.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 21.08.2015, ob 18.00 | - | Domžale | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 23.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 09.05.2015, ob 11.00 | - | Domžale | 0:3 | (0:1) | |
14/15 | 10.krog | Domžale, Umetna trava, 05.10.2014, ob 13.00 | - | Bravo | 0:2 | (0:2) | |
13/14 | 23.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 15.04.2014, ob 16.00 | - | Domžale | 0:2 | (0:2) | |
13/14 | 8.krog | Domžale, Umetna trava, 15.09.2013, ob 17.00 | - | Bravo | 3:1 | (2:0) | |
12/13 | 29.krog | Domžale, Umetna trava, 08.06.2013, ob 18.00 | - | Bravo | 4:1 | (3:1) | |
12/13 | 14.krog | Ljubljana, Športni park-umetna trava, 31.10.2012, ob 09.00 | - | Domžale | 1:3 | (1:1) | |
11/12 | 16.krog | Domžale, Umetna trava, 26.11.2011, ob 11.00 | - | Bravo | 5:0 | (2:0) | |
11/12 | 1.krog | Ljubljana, Ježica, 13.08.2011, ob 14.00 | - | Domžale | 2:1 | (2:0) | |
10/11 | 18.krog | Domžale, Umetna trava, 05.03.2011, ob 15.00 | - | Bravo | 1:1 | (1:1) | |
10/11 | 3.krog | Ljubljana, Ježica, 25.08.2010, ob 16.00 | - | Domžale | 1:5 | (0:3) | |
09/10 | 27.krog | Ljubljana, Športni park Ljubljana, 15.05.2010, ob 13.00 | - | Domžale | 4:0 | (2:0) | |
09/10 | 12.krog | Radomlje, Umetna trava, 25.10.2009, ob 11.00 | - | Bravo | 2:1 | (0:0) | |
08/09 | 22.krog | Radomlje, 11.04.2009, ob 13.00 | - | Bravo | 1:1 | (1:0) | |
08/09 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Ljubljana, 20.09.2008, ob 13.30 | - | Domžale | 2:1 | (0:1) |
21. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 2 : 3 | Krka |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Elta Izola |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Ilirija 1911 |
Domžale | 3 : 1 | Bravo Publikum |
Gorica | 0 : 2 | Koper |
Jadran Dekani | 1 : 0 | Interblock |
Gostilna Kogoj Bilje | 2 : 1 | Jadran Železničar |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |