Sodniki: | Gregorc Jan (glavni sodnik), Pahulje Erazem (1. pomoč), Lazarević Mile (2. pomoč) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: | 50 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Triglav Kranj | 1 : 0 | Jadran Dekani |
Z |
Gostilna Kogoj Bilje | 0 : 3 | Triglav Kranj |
Z |
Elta Izola | 1 : 6 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
P |
Bravo Publikum | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Ilirija 1911 | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija 1911 | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Gorica | 1 : 4 | Ilirija 1911 |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
P |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Ilirija 1911 |
Z |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | ||
ND Ilirija | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | ||
ND Ilirija | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Triglav Kranj | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | ||
ND Ilirija | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 |
22/23 | 24.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 03.05.2023, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 2:1 | (2:0) |
22/23 | 11.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.11.2022, ob 19.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 2:3 | (0:2) |
21/22 | 21.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.05.2022, ob 19.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 12.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 13.11.2021, ob 11.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.11.2019, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 6:1 | (4:0) |
19/20 | 1.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 17.08.2019, ob 11.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 1:2 | (0:2) |
18/19 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.04.2019, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 22.09.2018, ob 11.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 3:0 | (2:0) |
17/18 | 21.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 11.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 3:1 | (2:0) |
17/18 | 8.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 23.09.2017, ob 11.00 | Ilirija 1911 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) |
21. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 2 : 3 | Krka |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Elta Izola |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Ilirija 1911 |
Domžale | 3 : 1 | Bravo Publikum |
Gorica | 0 : 2 | Koper |
Jadran Dekani | 1 : 0 | Interblock |
Gostilna Kogoj Bilje | 2 : 1 | Jadran Železničar |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |