Sodniki: | Kozjek Marko (glavni sodnik), Mikelj Janez (1. pomoč), Nikolovski Ivan (2. pomoč) |
Delegat: | Pokovec Vinko |
Št. gledalcev: | 70 |
Ilirija 1911 | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija 1911 | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Gorica | 1 : 4 | Ilirija 1911 |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
P |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Ilirija 1911 |
Z |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Jadran Dekani | 3 : 1 | Domžale |
Z |
Domžale | 5 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Z |
Elta Izola | 0 : 1 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 | ||
Domžale | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | ||
Domžale | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | ||
Domžale | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 |
22/23 | 14.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 05.11.2022, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 13.08.2022, ob 09.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 3:3 | (1:0) |
21/22 | 20.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 07.05.2022, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 1:2 | (1:0) |
21/22 | 14.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 19.03.2022, ob 11.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 9.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 27.09.2020, ob 11.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 4:0 | (0:0) |
19/20 | 10.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.10.2019, ob 12.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 3:3 | (2:2) |
18/19 | 15.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.11.2018, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 2.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 25.08.2018, ob 18.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 08.04.2018, ob 12.00 | Ilirija 1911 | - | Domžale | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 19.09.2017, ob 17.30 | Domžale | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:2) |
20. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | 5 : 2 | Bravo Publikum |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | Gorica |
Ilirija 1911 | 1 : 0 | Domžale |
Jadran Železničar | 1 : 2 | Triglav Kranj |
Interblock | 1 : 1 | Gostilna Kogoj Bilje |
Krka | 3 : 0 | Jadran Dekani |
Koper | 2 : 3 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |