Sodniki: | Žižmond Matej (glavni sodnik), Lavrenčič Rok (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč) |
Delegat: | Sulič Tomaž |
Št. gledalcev: | 60 |
Gorica | |||
---|---|---|---|
P |
Bravo Publikum | 5 : 0 | Gorica |
P |
Gorica | 1 : 4 | Ilirija 1911 |
P |
Jadran Železničar | 1 : 0 | Gorica |
Z |
Gorica | 3 : 2 | Interblock |
P |
Krka | 3 : 2 | Gorica |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Jadran Železničar |
P |
Interblock | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gorica | 11 | 4 | 1 | 6 | 16 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 11 | 6 | 1 | 4 | 22 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gorica | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Gorica | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 |
20/21 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 10.11.2019, ob 11.00 | Gorica | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:3 | (0:1) |
19/20 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 28.08.2019, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 5:0 | (2:0) |
18/19 | 26.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 13.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 04.11.2018, ob 11.00 | Gorica | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:5 | (0:0) |
17/18 | 18.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 25.03.2018, ob 11.00 | Gorica | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 5.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 02.09.2017, ob 12.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 1:3 | (1:1) |
16/17 | 22.krog | Športni park Nova Gorica, umetna trava, 29.04.2017, ob 11.00 | Gorica | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (3:0) |
16/17 | 9.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 02.10.2016, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Gorica | 2:2 | (0:0) |
11/12 | 21.krog | Grosuplje, Grosuplje, 07.04.2012, ob 17.30 | - | Gorica | 0:2 | (0:1) | |
11/12 | 6.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 11.09.2011, ob 17.00 | - | NK Brinje-Grosuplje | 5:1 | (4:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
Krka | 2 : 3 | Triglav Kranj |
Elta Izola | 0 : 3 | Ilirija 1911 |
Interblock | 1 : 1 | Domžale |
Gorica | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Jadran Železničar | 2 : 1 | Bravo Publikum |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Jadran Dekani |
Koper | 1 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |