Sodniki: | Jerman Danijel (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Jerman Simon (2. pomoč) |
Delegat: | Besednjak Aljoša |
Št. gledalcev: | 50 |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Jadran Železničar | 0 : 2 | Koper |
P |
Koper | 0 : 3 | Interblock |
N |
Krka | 1 : 1 | Koper |
N |
Koper | 1 : 1 | Elta Izola |
N |
Koper | 3 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Ilirija 1911 | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija 1911 | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Gorica | 1 : 4 | Ilirija 1911 |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
P |
Jadran Dekani | 2 : 0 | Ilirija 1911 |
Z |
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | ||
ND Ilirija | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | ||
ND Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Koper | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | ||
ND Ilirija | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 |
22/23 | 15.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 13.11.2022, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 20.08.2022, ob 11.00 | Koper | - | ND Ilirija | 2:3 | (1:0) |
21/22 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 02.04.2022, ob 13.00 | Koper | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 2.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 05.09.2021, ob 10.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.09.2020, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 0:1 | (0:0) |
19/20 | 13.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 03.11.2019, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:4 | (2:3) |
18/19 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00 | Koper | - | ND Ilirija | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.09.2018, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 4:0 | (2:0) |
17/18 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 05.11.2017, ob 11.30 | Koper | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.08.2017, ob 11.00 | Ilirija 1911 | - | Koper | 2:0 | (0:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | 0 : 1 | Interblock |
Krka | 4 : 0 | Jadran Železničar |
Olimpija Ljubljana | 5 : 1 | Bravo Publikum |
Koper | 0 : 1 | Ilirija 1911 |
Jadran Dekani | 1 : 1 | Gostilna Kogoj Bilje |
Gorica | 1 : 1 | Domžale |
Brinje Grosuplje | 1 : 6 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |