Sodniki: | Zajec Jernej (glavni sodnik), Miličević Marijo (1. pomoč), Rozman Kristian (2. pomoč) |
Delegat: | Fabina Josip |
Št. gledalcev: | 50 |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Interblock | 1 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 4 : 3 | Elta Izola |
N |
Krka | 1 : 1 | Koper |
P |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 3 : 2 | Gorica |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Jadran Železničar |
P |
Interblock | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krka | 13 | 5 | 2 | 6 | 28 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 13 | 6 | 2 | 5 | 27 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krka | 8 | 4 | 2 | 2 | 23 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krka | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 |
22/23 | 18.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 19.03.2023, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Krka | 4:1 | (3:0) |
22/23 | 5.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 04.09.2022, ob 11.00 | Krka | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 13.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 12.03.2022, ob 11.00 | Krka | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:1 | (1:0) |
20/21 | 2.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 22.08.2020, ob 16.30 | Krka | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:3 | (0:2) |
19/20 | 10.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 12.10.2019, ob 11.00 | Krka | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 24.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | Krka | 5:0 | (2:0) |
18/19 | 11.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 21.10.2018, ob 17.00 | Krka | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:2 | (4:0) |
17/18 | 21.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 13.04.2018, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | Krka | 2:3 | (0:0) |
17/18 | 8.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 24.09.2017, ob 16.00 | Krka | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:3 | (1:2) |
16/17 | 19.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 30.03.2017, ob 18.00 | Krka | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:2 | (2:0) |
16/17 | 6.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 10.09.2016, ob 13.30 | Brinje Grosuplje | - | Krka | 2:1 | (0:0) |
11/12 | 27.krog | Grosuplje, Grosuplje, 18.05.2012, ob 18.00 | - | Krka | 1:0 | (1:0) | |
11/12 | 12.krog | Novo mesto, Portoval umetna trava, 22.10.2011, ob 11.00 | - | NK Brinje-Grosuplje | 6:1 | (6:0) |
8. krog | ||
---|---|---|
Koper | 4 : 0 | Gorica |
Ilirija 1911 | 1 : 1 | Triglav Kranj |
Elta Izola | 0 : 6 | Olimpija Ljubljana |
Interblock | 0 : 5 | Jadran Dekani |
Bravo Publikum | 1 : 1 | Domžale |
Jadran Železničar | 2 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
Krka | 2 : 3 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |