Sodniki: | Brezovnik Gašper (glavni sodnik), Smajila Andrej (1. pomoč), Radujko Aleksander (2. pomoč) |
Delegat: | Fatur Branko |
Št. gledalcev: | 50 |
Jadran Železničar | |||
---|---|---|---|
P |
Jadran Železničar | 0 : 2 | Koper |
P |
Olimpija Ljubljana | 5 : 1 | Jadran Železničar |
Z |
Jadran Železničar | 1 : 0 | Gorica |
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Jadran Železničar |
Z |
Jadran Železničar | 2 : 0 | Jadran Dekani |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Jadran Dekani | 3 : 1 | Domžale |
Z |
Domžale | 5 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Z |
Elta Izola | 0 : 1 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Železničar Divača | 9 | 1 | 0 | 8 | 4 | ||
Domžale | 9 | 8 | 0 | 1 | 31 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Železničar Divača | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | ||
Domžale | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Železničar Divača | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | ||
Domžale | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 |
21/22 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 11.09.2021, ob 13.30 | Domžale | - | Železničar Divača | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 6.krog | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 13.09.2020, ob 11.00 | Jadran Železničar | - | Domžale | 0:5 | (0:2) |
19/20 | 6.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 14.09.2019, ob 11.00 | Domžale | - | Železničar Divača | 10:1 | (5:0) |
18/19 | 24.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 17.00 | Domžale | - | Železničar Divača | 6:1 | (2:0) |
18/19 | 11.krog | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 21.10.2018, ob 11.00 | Jadran Železničar | - | Domžale | 1:2 | (0:2) |
17/18 | 19.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 15.30 | Domžale | - | Železničar Divača | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 6.krog | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok, 10.09.2017, ob 11.00 | Jadran Železničar | - | Domžale | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 17.krog | Krvavi Potok-Kozina, NK Jadran Hrpelje, 18.03.2017, ob 16.00 | Jadran Železničar | - | Domžale | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 4.krog | ŠP - umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00 | Domžale | - | Železničar Divača | 1:0 | (0:0) |
6. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | 1 : 3 | Gorica |
Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | Brinje Grosuplje |
Krka | 1 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
Ilirija 1911 | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Jadran Železničar | 1 : 0 | Domžale |
Interblock | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Koper | 1 : 0 | Jadran Dekani |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |