Sodniki: | Hočevar Miha (glavni sodnik), Bernot Žan (1. pomoč), Božič Lara (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suvad |
Št. gledalcev: | 105 |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Bravo Publikum | 5 : 0 | Gorica |
P |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 0 | Jadran Dekani |
Z |
Gostilna Kogoj Bilje | 0 : 4 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Ilirija 1911 | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 5 : 1 | Jadran Železničar |
N |
Interblock | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Krka |
N |
Koper | 3 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 28 | 10 | 9 | 9 | 35 | ||
Olimpija Ljubljana | 28 | 9 | 9 | 10 | 42 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 14 | 6 | 3 | 5 | 16 | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 14 | 4 | 6 | 4 | 19 | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 4 | 6 | 4 | 22 |
22/23 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 10.05.2023, ob 16.00 | Bravo Generali | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 15.10.2022, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Bravo | 0:2 | (0:0) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 14.05.2022, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Bravo | 1:3 | (1:2) |
21/22 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 19.03.2022, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Bravo | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 12.09.2020, ob 11.30 | Bravo | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 26.10.2019, ob 13.30 | Bravo Publikum | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 17.11.2018, ob 12.30 | Bravo Publikum | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 25.08.2018, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Bravo | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.11.2017, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Bravo | 5:1 | (3:1) |
17/18 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 19.08.2017, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Olimpija Ljubljana | 2:7 | (1:5) |
16/17 | 21.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 17.05.2017, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Bravo | 2:1 | (2:0) |
16/17 | 8.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 24.09.2016, ob 12.00 | Bravo Publikum | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:1) |
15/16 | 19.krog | Ljubljana Bežigrad, Jama, umetna trava, 23.03.2016, ob 15.30 | - | Bravo | 1:1 | (1:0) | |
15/16 | 6.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 12.09.2015, ob 11.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:0) | |
14/15 | 14.krog | Ljubljana, ŠC Jama Bežigrad, 09.11.2014, ob 14.30 | - | Bravo | 1:2 | (0:1) | |
14/15 | 1.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 14.08.2014, ob 18.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 29.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 03.06.2014, ob 19.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) | |
13/14 | 14.krog | Ljubljana, ŠČ Jama Ljubljana, 27.10.2013, ob 11.00 | - | Bravo | 1:1 | (1:0) | |
12/13 | 22.krog | Ljubljana Bežigrad, Jama umetna trava, 13.04.2013, ob 16.30 | - | Bravo | 2:0 | (1:0) | |
12/13 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 09.09.2012, ob 11.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) | |
11/12 | 22.krog | Ljubljana, Bežigrad, jama, umetna trava, 15.04.2012, ob 14.00 | - | Bravo | 3:0 | (3:0) | |
11/12 | 7.krog | Ljubljana, Ježica umetna trava, 18.09.2011, ob 12.30 | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) | |
10/11 | 17.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 21.11.2010, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) | |
10/11 | 2.krog | Ljubljana, Jama - Bezigrad, 21.08.2010, ob 18.00 | - | Bravo | 2:2 | (0:1) | |
09/10 | 29.krog | Ljubljana, Športni park Ljubljana, 29.05.2010, ob 16.30 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:0) | |
09/10 | 14.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 07.11.2009, ob 14.00 | - | Bravo | 2:2 | (1:1) | |
08/09 | 23.krog | Ljubljana, ŽŠD Ljubljana, 18.04.2009, ob 11.30 | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (1:1) | |
08/09 | 8.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 27.09.2008, ob 10.00 | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Ilirija 1911 | 2 : 0 | Koper |
Bravo Publikum | 2 : 7 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Brinje Grosuplje |
Interblock | 1 : 1 | Elta Izola |
Domžale | 1 : 1 | Gorica |
Gostilna Kogoj Bilje | 0 : 1 | Jadran Dekani |
Jadran Železničar | 1 : 1 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |