Sodniki: | Stjepanović Aleksandar (glavni sodnik), Grbić Radovan (1. pomoč), Stopar Petra (2. pomoč) |
Delegat: | Ćavar Darko |
Št. gledalcev: | 50 |
Jadran Železničar | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 3 : 1 | Jadran Železničar |
P |
Jadran Železničar | 2 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Domžale | 6 : 1 | Jadran Železničar |
Z |
Jadran Železničar | 1 : 0 | Dren Vrhnika |
P |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Jadran Železničar |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Interblock | 3 : 1 | Krka |
P |
Krka | 2 : 4 | Triglav Kranj |
P |
Brinje Grosuplje | 5 : 0 | Krka |
N |
Krka | 2 : 2 | Bravo Publikum |
Z |
Koper | 1 : 2 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Železničar Divača | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | ||
Krka | 8 | 4 | 3 | 1 | 21 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Železničar Divača | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | ||
Krka | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Železničar Divača | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | ||
Krka | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 |
21/22 | 4.krog | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 29.09.2021, ob 18.30 | Jadran Železničar | - | Krka | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 12.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 26.10.2019, ob 11.00 | Krka | - | Železničar Divača | 5:0 | (1:0) |
18/19 | 17.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 24.03.2019, ob 11.00 | Krka | - | Železničar Divača | 1:1 | (1:0) |
18/19 | 4.krog | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok, 05.09.2018, ob 16.30 | Jadran Železničar | - | Krka | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 14.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 04.11.2017, ob 11.00 | Krka | - | Železničar Divača | 4:0 | (3:0) |
17/18 | 1.krog | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok, 20.08.2017, ob 17.00 | Jadran Železničar | - | Krka | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 21.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 22.04.2017, ob 13.30 | Krka | - | Železničar Divača | 3:1 | (2:0) |
16/17 | 8.krog | Krvavi Potok-Kozina, NK Jadran Hrpelje, 24.09.2016, ob 12.00 | Jadran Železničar | - | Krka | 4:3 | (3:2) |
4. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Dren Vrhnika |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Koper |
Interblock | 1 : 1 | Gorica |
Jadran Dekani | 6 : 0 | Sava Kranj |
Jadran Železničar | 1 : 1 | Krka |
Olimpija Ljubljana | 0 : 3 | Triglav Kranj |
Domžale | 2 : 1 | Bravo Publikum |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 62 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 60 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 60 | |
4 | Domžale | 26 | 56 | |
5 | Triglav Kranj | 26 | 48 | |
6 | Koper | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 34 | |
8 | Krka | 26 | 33 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 27 | |
10 | Interblock | 26 | 24 | |
11 | Jadran Železničar | 26 | 22 | |
12 | Jadran Dekani | 26 | 19 | |
13 | Dren Vrhnika | 26 | 17 | |
14 | Sava Kranj | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žiga Korošec | 23 |
2. | Blaž Štrekelj | 21 |
3. | Edis Nuhanović | 15 |
4. | Tilen Kovačič | 14 |
5. | Enej Marsetič | 13 |
Jan Rovšek | 13 | |
Nik Kovačič | 13 | |
8. | Jan Mušič | 12 |
9. | Tihomir Maksimović | 11 |
10. | Lan Hribar | 10 |
Jure Novak | 10 | |
12. | Črt Rotar | 9 |
Kris Ivančič | 9 | |
Gregor Medle | 9 | |
Tay Husanović | 9 | |
Jakob Snedic | 9 | |
Nik Zrnec | 9 | |
18. | Deen Adrović | 8 |
Maj Šuljić | 8 | |
20. | Vall Janković | 7 |