Sodniki: | Bissachi Kole Aleksandar (glavni sodnik), Kristofer Franca (1. pomoč), Oman Tim (2. pomoč) |
Delegat: | Besednjak Aljoša |
Št. gledalcev: | 70 |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Koper | 3 : 1 | Jadran Železničar |
P |
Jadran Dekani | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 0 : 1 | Gorica |
Z |
Sava Kranj | 0 : 3 | Koper |
P |
Koper | 1 : 2 | Krka |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 4 | Domžale |
P |
Dren Vrhnika | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Interblock | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Jadran Železničar |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 30 | 10 | 9 | 11 | 45 | ||
Olimpija Ljubljana | 30 | 11 | 9 | 10 | 48 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 17 | 7 | 5 | 5 | 34 | ||
Olimpija Ljubljana | 17 | 5 | 5 | 7 | 25 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 13 | 3 | 4 | 6 | 11 | ||
Olimpija Ljubljana | 13 | 6 | 4 | 3 | 23 |
22/23 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 20.04.2023, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 07.10.2022, ob 17.30 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:0) |
21/22 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 07.05.2022, ob 11.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) |
21/22 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 09.10.2021, ob 15.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) |
20/21 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 03.10.2020, ob 17.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 5:2 | (3:1) |
19/20 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 12.10.2019, ob 11.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (2:0) |
18/19 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.11.2018, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 1:2 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 18.08.2018, ob 18.30 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 5:0 | (3:0) |
17/18 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 16.05.2018, ob 19.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 3:3 | (3:1) |
17/18 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 02.10.2017, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 4:1 | (2:0) |
16/17 | 17.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 18.03.2017, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Koper | 4:1 | (3:1) |
16/17 | 4.krog | ŠRC Bonifika, umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00 | Koper | - | Olimpija Ljubljana | 4:1 | (1:0) |
15/16 | 21.krog | Ljubljana Bežigrad, Jama, umetna trava, 16.04.2016, ob 15.00 | - | Koper | 2:2 | (2:0) | |
15/16 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 26.09.2015, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:4) | |
14/15 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 28.03.2015, ob 16.30 | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (3:1) | |
14/15 | 5.krog | Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 31.08.2014, ob 14.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 30.03.2014, ob 15.30 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 5.krog | Ljubljana, ŠC Jama Lj - umetna trava, 28.08.2013, ob 17.30 | - | Koper | 3:0 | (1:0) | |
12/13 | 26.krog | Ljubljana-Bežigrd, Jama unetna trava, 18.05.2013, ob 11.00 | - | Koper | 1:2 | (1:0) | |
12/13 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 07.10.2012, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) | |
11/12 | 29.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 29.05.2012, ob 17.30 | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 14.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 05.11.2011, ob 14.00 | - | Koper | 1:1 | (0:0) | |
10/11 | 28.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 22.05.2011, ob 16.30 | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (2:1) | |
10/11 | 13.krog | Ljubljana, "Jama" za Bežigradom, 27.10.2010, ob 15.00 | - | Koper | 0:1 | (0:1) | |
09/10 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 24.03.2010, ob 17.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) | |
09/10 | 5.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 05.09.2009, ob 17.00 | - | Koper | 1:1 | (0:1) | |
08/09 | 17.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 07.03.2009, ob 15.00 | - | Koper | 3:0 | (2:0) | |
08/09 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 17.08.2008, ob 18.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) | |
07/08 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 17.11.2007, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (0:0) | |
07/08 | 2.krog | Centralni štadion-umetna trava, Centralni štadion-umetna trava, 19.08.2007, ob 18.00 | - | Koper | 1:0 | (1:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 2 : 0 | Jadran Železničar |
Krka | 6 : 0 | Sava Kranj |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Dren Vrhnika |
Koper | 5 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Brinje Grosuplje | 4 : 2 | Jadran Dekani |
Domžale | 2 : 0 | Interblock |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 62 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 60 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 60 | |
4 | Domžale | 26 | 56 | |
5 | Triglav Kranj | 26 | 48 | |
6 | Koper | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 34 | |
8 | Krka | 26 | 33 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 27 | |
10 | Interblock | 26 | 24 | |
11 | Jadran Železničar | 26 | 22 | |
12 | Jadran Dekani | 26 | 19 | |
13 | Dren Vrhnika | 26 | 17 | |
14 | Sava Kranj | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žiga Korošec | 23 |
2. | Blaž Štrekelj | 21 |
3. | Edis Nuhanović | 15 |
4. | Tilen Kovačič | 14 |
5. | Enej Marsetič | 13 |
Jan Rovšek | 13 | |
Nik Kovačič | 13 | |
8. | Jan Mušič | 12 |
9. | Tihomir Maksimović | 11 |
10. | Lan Hribar | 10 |
Jure Novak | 10 | |
12. | Črt Rotar | 9 |
Kris Ivančič | 9 | |
Gregor Medle | 9 | |
Tay Husanović | 9 | |
Jakob Snedic | 9 | |
Nik Zrnec | 9 | |
18. | Deen Adrović | 8 |
Maj Šuljić | 8 | |
20. | Vall Janković | 7 |