Sodniki: | Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Jerman Simon (1. pomoč), Oman Tim (2. pomoč) |
Delegat: | Čavar Darko |
Št. gledalcev: | 40 |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Jadran Železničar | 0 : 2 | Koper |
P |
Koper | 0 : 3 | Interblock |
N |
Krka | 1 : 1 | Koper |
N |
Koper | 1 : 1 | Elta Izola |
N |
Koper | 3 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Interblock | 1 : 0 | Krka |
Z |
Koper | 0 : 3 | Interblock |
N |
Interblock | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Gorica | 3 : 2 | Interblock |
Z |
Interblock | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 35 | 13 | 7 | 15 | 60 | ||
Interblock | 35 | 15 | 7 | 13 | 52 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 18 | 8 | 4 | 6 | 37 | ||
Interblock | 18 | 6 | 4 | 8 | 27 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 17 | 5 | 3 | 9 | 23 | ||
Interblock | 17 | 9 | 3 | 5 | 25 |
19/20 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 13.00 | Koper | - | Interblock | 8:0 | (2:0) |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 30.03.2019, ob 15.00 | Interblock | - | Koper | 1:5 | (1:4) |
18/19 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 08.09.2018, ob 11.00 | Koper | - | Interblock | 4:1 | (1:0) |
17/18 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 19.05.2018, ob 11.00 | Koper | - | Interblock | 0:3 | (0:2) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 21.10.2017, ob 13.00 | Interblock | - | Koper | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 13.05.2017, ob 17.30 | Koper | - | Interblock | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Bele, 15.10.2016, ob 16.00 | Interblock | - | Koper | 2:0 | (1:0) |
15/16 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 02.04.2016, ob 17.00 | - | Interblock | 4:0 | (2:0) | |
15/16 | 7.krog | Ljubljana, ŠP Štefana Beleta, 19.09.2015, ob 11.00 | - | Koper | 0:3 | (0:1) | |
14/15 | 22.krog | Ljubljana Ježica, Ježica, 29.04.2015, ob 17.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 27.09.2014, ob 14.30 | - | Interblock | 6:0 | (3:0) | |
13/14 | 27.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 17.05.2014, ob 17.30 | - | Interblock | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 12.krog | Ljubljana, LJ-Ježica ,umetna trava, 12.10.2013, ob 11.00 | - | Koper | 4:2 | (2:2) | |
12/13 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 11.05.2013, ob 17.30 | - | Interblock | 0:1 | (0:1) | |
12/13 | 10.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 03.10.2012, ob 17.30 | - | Koper | 0:3 | (0:1) | |
11/12 | 25.krog | Ljubljana, Lj - Ježica (umetna trava), 05.05.2012, ob 11.00 | - | Koper | 2:0 | (0:0) | |
11/12 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 09.10.2011, ob 15.30 | - | Interblock | 2:1 | (0:0) | |
10/11 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 05.03.2011, ob 12.00 | - | Interblock | 1:0 | (0:0) | |
10/11 | 3.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 25.08.2010, ob 18.00 | - | Koper | 2:1 | (0:0) | |
09/10 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Štefan Bele, 03.04.2010, ob 15.00 | - | Koper | 1:1 | (1:0) | |
09/10 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 12.09.2009, ob 17.00 | - | Interblock | 1:0 | (1:0) | |
08/09 | 23.krog | Ljubljana-Ježica, 19.04.2009, ob 13.00 | - | Koper | 6:0 | (3:0) | |
08/09 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 27.09.2008, ob 16.30 | - | Interblock | 2:2 | (2:0) | |
07/08 | 21.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 26.04.2008, ob 16.00 | - | Interblock | 3:4 | (2:2) | |
07/08 | 8.krog | Lj-Ježica - umetna trava, Lj-Ježica - umetna trava, 30.09.2007, ob 15.00 | - | Koper | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 16.krog | Koper-umetna trava, Koper-umetna trava, 18.03.2007, ob 10.00 | - | Interblock | 2:1 | (1:1) | |
06/07 | 3.krog | ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljana - umetna trava, 26.08.2006, ob 12.30 | - | Koper | 0:5 | (0:1) | |
05/06 | 20.krog | Centralni štadion LJ-Bežigrad, 15.04.2006, ob 12.00 | - | Koper | 0:2 | (0:1) | |
05/06 | 7.krog | Koper - umetna trava, 25.09.2005, ob 12.30 | - | Interblock | 1:1 | (1:0) | |
04/05 | 18.krog | Koper-igrišče z umetno travo, 09.04.2005, ob 16.00 | - | Interblock | 1:3 | (1:3) | |
04/05 | 5.krog | Na igrišču NK Črnuče Ljubljana, 12.09.2004, ob 16.00 | - | Koper | 2:0 | (1:0) | |
03/04 | 26.krog | Koper, 05.06.2004, ob 17.00 | - | Interblock | 1:1 | (1:0) | |
03/04 | 13.krog | Ljubljana-Ježica, 31.10.2003, ob 14.00 | - | Koper | 1:0 | (1:0) | |
02/03 | 25.krog | Koper, 17.05.2003, ob 16.30 | - | Interblock | 0:5 | (0:3) | |
02/03 | 12.krog | Ljubljana-Ježica, 30.10.2002, ob 14.30 | - | Koper | 1:1 | (1:0) |
25. krog | ||
---|---|---|
Gorica | 1 : 4 | Ilirija 1911 |
Krka | 4 : 3 | Elta Izola |
Koper | 0 : 3 | Interblock |
Olimpija Ljubljana | 5 : 1 | Jadran Železničar |
Jadran Dekani | 3 : 1 | Domžale |
Gostilna Kogoj Bilje | 0 : 3 | Triglav Kranj |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |