Sodniki: | Jelovčan Tadej (glavni sodnik), Ovnik Mihael (1. pomoč), Zupan Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Lajovic Jože |
Št. gledalcev: | 20 |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 4 : 3 | ŽNK Rudar Škale |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
P |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 8 : 0 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
P |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 9 : 1 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
Z |
ŽNK Ankaran | 0 : 5 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
ŽNK Rudar Škale | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 4 : 3 | ŽNK Rudar Škale |
P |
ŽNK Rudar Škale | 2 : 5 | ŽNK Teleing GMT Beltinci |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 10 : 0 | ŽNK Rudar Škale |
N |
ŽNK Krim | 1 : 1 | ŽNK Rudar Škale |
P |
ŽNK Rudar Škale | 1 : 6 | ŽNK Teleing GMT Beltinci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 12 | 4 | 1 | 7 | 14 | ||
ND Škale | 12 | 7 | 1 | 4 | 35 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | ||
ND Škale | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 7 | 0 | 1 | 6 | 6 | ||
ND Škale | 7 | 6 | 1 | 0 | 24 |
16/17 | 21.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Glavno igrišče, 28.05.2017, ob 18.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ND Škale | 4:3 | (2:2) |
16/17 | 16.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 26.04.2017, ob 16.30 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ND Škale | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 7.krog | Mestni stadion ob jezeru, umetna trava, 23.10.2016, ob 12.00 | ŽNK Rudar Škale | - | ŽNK Radomlje | 4:2 | (3:2) |
15/16 | 21.krog | Velenje, Mestni stadion-glavno igrišče, 29.05.2016, ob 15.00 | - | ŽNK Radomlje | 8:0 | (3:0) | |
15/16 | 14.krog | Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 03.04.2016, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:1) | |
15/16 | 5.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - um.trava, 27.09.2015, ob 16.00 | - | ND Škale | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 20.krog | Velenje, Mestni stadion - umetna trav, 24.05.2015, ob 18.00 | - | ŽNK Radomlje | 1:1 | (1:1) | |
14/15 | 10.krog | Velenje, Mestni stadion ob jez - UT, 09.11.2014, ob 14.00 | - | ŽNK Radomlje | 3:1 | (1:1) | |
14/15 | 1.krog | Radomlje, ŠP Radomlje, 24.08.2014, ob 11.00 | - | ND Škale | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 20.krog | Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 01.06.2014, ob 11.00 | - | ŽNK Radomlje | 2:1 | (0:0) | |
13/14 | 11.krog | Velenje, umetna trava, 17.11.2013, ob 14.00 | - | ŽNK Radomlje | 4:0 | (3:0) | |
13/14 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 01.09.2013, ob 16.30 | - | ND Škale | 1:8 | (0:3) |
16. krog | ||
---|---|---|
Ajdovščina | 2 : 4 | ŽNK Maribor |
ŽNK Krim | 1 : 6 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 4 : 1 | Velesovo |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 1 : 0 | ŽNK Rudar Škale |
Fužinar | 3 : 3 | ŽNK Ankaran |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 60 | |
2 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | 21 | 57 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Rudar Škale | 21 | 29 | |
5 | ŽNK Krim | 21 | 33 | |
6 | Fužinar | 21 | 28 | |
7 | ŽNK Maribor | 21 | 22 | |
8 | ŽNK Ankaran | 21 | 21 | |
9 | Velesovo | 20 | 15 | |
10 | Ajdovščina | 20 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Monika Conjar | 44 |
2. | Tjaša Tibaut | 40 |
3. | Natalija Golob | 36 |
4. | Špela Kolbl | 28 |
5. | Kaja Eržen | 22 |
Sanja Malinić | 22 | |
7. | Urška Žganec | 18 |
8. | Barbara Kralj | 17 |
9. | Anisa Rola | 16 |
10. | Ana Černelič | 15 |
Vanja Duronjić | 15 | |
Jelena Čubrilo | 15 | |
13. | Manca Smolnikar | 14 |
14. | Zala Kuštrin | 13 |
15. | Manja Rogan | 12 |
Biljana Bradić | 12 | |
17. | Ines Krajnc | 11 |
Lara Ivanuša | 11 | |
Adrijana Mori | 11 | |
20. | Lucija Grad | 10 |