Sodniki: | Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč) |
Delegat: | Trope Bogdan |
Št. gledalcev: | 200 |
ŽNK Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 2 : 3 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 10 : 0 | ŽNK Rudar Škale |
Z |
Fužinar | 2 : 8 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 16 : 0 | Ajdovščina |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 2 : 3 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Rudar Škale | 2 : 5 | ŽNK Teleing GMT Beltinci |
Z |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 8 : 0 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
Z |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 9 : 1 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
Z |
ŽNK Rudar Škale | 1 : 6 | ŽNK Teleing GMT Beltinci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Olimpija Ljubljana | 23 | 8 | 1 | 14 | 25 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 23 | 14 | 1 | 8 | 55 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 9 | 3 | 0 | 6 | 8 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 14 | 8 | 1 | 5 | 37 |
22/23 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.05.2023, ob 15.00 | ŽNK Mura Nona | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (2:1) |
22/23 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.04.2023, ob 16.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.10.2022, ob 18.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:0) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.08.2022, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:2) |
21/22 | 21.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 21.05.2022, ob 17.30 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 20.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.10.2021, ob 15.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 21.krog | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona, 22.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
20/21 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 11.10.2020, ob 15.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:3 | (1:2) |
20/21 | 2.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 20.08.2020, ob 17.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 6:2 | (2:2) |
19/20 | 7.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 21.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 26.05.2019, ob 11.00 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 31.10.2018, ob 13.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 19.08.2018, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3:2 | (1:1) |
17/18 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 20.05.2018, ob 17.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 3:1 | (0:1) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 11.03.2018, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 3.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 10.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 21.krog | Bakovci, Šrc, 28.05.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:3 | (1:0) |
16/17 | 15.krog | Bežigrad, Jama-umetna trava, 23.04.2017, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:3 | (0:2) |
16/17 | 6.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 16.10.2016, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
15/16 | 21.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 29.05.2016, ob 11.00 | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 6:0 | (3:0) | |
15/16 | 10.krog | Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 15.11.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:2) | |
15/16 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 23.08.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 10:0 | (7:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Velesovo | 0 : 5 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | ŽNK Teleing GMT Beltinci |
ŽNK Maribor | 1 : 2 | ŽNK Krim |
Fužinar | 9 : 0 | Ajdovščina |
ŽNK Rudar Škale | 3 : 0 | ŽNK Ankaran |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 60 | |
2 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | 21 | 57 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Rudar Škale | 21 | 29 | |
5 | ŽNK Krim | 21 | 33 | |
6 | Fužinar | 21 | 28 | |
7 | ŽNK Maribor | 21 | 22 | |
8 | ŽNK Ankaran | 21 | 21 | |
9 | Velesovo | 20 | 15 | |
10 | Ajdovščina | 20 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Monika Conjar | 44 |
2. | Tjaša Tibaut | 40 |
3. | Natalija Golob | 36 |
4. | Špela Kolbl | 28 |
5. | Kaja Eržen | 22 |
Sanja Malinić | 22 | |
7. | Urška Žganec | 18 |
8. | Barbara Kralj | 17 |
9. | Anisa Rola | 16 |
10. | Ana Černelič | 15 |
Vanja Duronjić | 15 | |
Jelena Čubrilo | 15 | |
13. | Manca Smolnikar | 14 |
14. | Zala Kuštrin | 13 |
15. | Manja Rogan | 12 |
Biljana Bradić | 12 | |
17. | Ines Krajnc | 11 |
Lara Ivanuša | 11 | |
Adrijana Mori | 11 | |
20. | Lucija Grad | 10 |