Sodniki: | Jandrič Jelenko (glavni sodnik), Selan Žiga (1. pomoč), Garmut Gašper (2. pomoč) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: | 30 |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 2 : 1 | ŽNK Maribor |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 5 : 1 | ŽNK Cerklje |
Z |
Ajdovščina | 2 : 5 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Cerklje | 6 : 5 | ŽNK Ankaran Obala |
P |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 9 : 2 | ŽNK Cerklje |
Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Krim Rolljet |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 2 : 5 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 8 : 0 | Ajdovščina |
Z |
Ajdovščina | 1 : 0 | ŽNK Ankaran Obala |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Cerklje | 20 | 15 | 4 | 1 | 84 | ||
Primorje | 20 | 1 | 4 | 15 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 10 | 8 | 2 | 0 | 57 | ||
Primorje | 10 | 0 | 2 | 8 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 10 | 7 | 2 | 1 | 27 | ||
Primorje | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 |
23/24 | 14.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 03.03.2024, ob 13.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 4:1 | (1:0) |
23/24 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 20.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 21.05.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 17.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 13.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 18.03.2023, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 1:4 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.10.2022, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 18.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:2) |
21/22 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.08.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 5:0 | (1:0) |
20/21 | 18.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 08.11.2020, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 9:1 | (4:0) |
20/21 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 30.08.2020, ob 17.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 24.11.2019, ob 11.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 0:7 | (0:5) |
19/20 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 22.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 8:1 | (5:0) |
18/19 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.05.2019, ob 18.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 2:5 | (1:2) |
18/19 | 13.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.03.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 5:2 | (2:0) |
18/19 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.10.2018, ob 15.30 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:3 | (0:1) |
17/18 | 21.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 27.05.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 14:0 | (9:0) |
17/18 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 15.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:2) |
17/18 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 9:0 | (5:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Olimpija Ljubljana | 13 : 1 | ŽNK Ankaran Obala |
ŽNK Cerklje | 5 : 2 | Ajdovščina |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 2 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 4 : 0 | ŽNK Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 21 | 63 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 49 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 21 | 35 | |
5 | ŽNK Maribor | 21 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 21 | 20 | |
7 | ŽNK Ankaran Obala | 21 | 7 | |
8 | Ajdovščina | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Špela Kolbl | 46 |
2. | Ana Milović | 35 |
3. | Manja Rogan | 29 |
4. | Tjaša Tibaut | 23 |
5. | Nika Babnik | 19 |
Adrijana Mori | 19 | |
7. | Zala Kuštrin | 18 |
8. | Anja Prša | 17 |
9. | Sara Makovec | 14 |
10. | Simona Jelovšek | 13 |
Eva Potočnik | 13 | |
12. | Kim Juršnik | 10 |
Nika Pintarič | 10 | |
Luana Zajmi | 10 | |
15. | Tina Paliska | 9 |
Nika Koprivnikar | 9 | |
17. | Ines Krajnc | 8 |
Manca Smolnikar | 8 | |
Evelina Kos | 8 | |
Katja Turk | 8 |