Sodniki: | Šašivarević Ermin (glavni sodnik), Boškič Andrej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 2 : 1 | ŽNK Maribor |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 5 : 1 | ŽNK Cerklje |
Z |
Ajdovščina | 2 : 5 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Cerklje | 6 : 5 | ŽNK Ankaran Obala |
P |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 9 : 2 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Krim Rolljet | |||
---|---|---|---|
Z |
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Krim Rolljet |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 5 : 1 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Ankaran Obala | 0 : 8 | ŽNK Krim Rolljet |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | ŽNK Krim Rolljet |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Cerklje | 18 | 7 | 2 | 9 | 44 | ||
Krim RollJet | 18 | 9 | 2 | 7 | 40 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 | ||
Krim RollJet | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 11 | 3 | 2 | 6 | 24 | ||
Krim RollJet | 11 | 6 | 2 | 3 | 27 |
23/24 | 15.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.03.2024, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 2:0 | (0:0) |
23/24 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 17.09.2023, ob 20.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 14.05.2023, ob 17.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 3:2 | (0:2) |
22/23 | 16.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 16.04.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.10.2022, ob 16.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 1:6 | (0:1) |
22/23 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 14.08.2022, ob 17.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 3:0 | (2:0) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 22.05.2022, ob 11.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 0:5 | (0:1) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 13.03.2022, ob 16.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 03.10.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 8:2 | (5:0) |
20/21 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.03.2021, ob 15.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Cerklje | 3:1 | (0:0) |
20/21 | 13.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 14.03.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 2:6 | (1:3) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 13.09.2020, ob 16.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Cerklje | 7:1 | (2:1) |
19/20 | 7.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 13.10.2019, ob 15.30 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:0) |
18/19 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 5:1 | (4:0) |
18/19 | 12.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 25.11.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 2:3 | (2:0) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 17.10.2018, ob 15.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 3:3 | (2:0) |
17/18 | 15.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.04.2018, ob 14.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 6.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 08.10.2017, ob 15.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 2:1 | (0:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Cerklje | 2 : 3 | ŽNK Krim Rolljet |
Ajdovščina | 0 : 3 | ŽNK Maribor |
ŽNK Ankaran Obala | 0 : 15 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 1 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 21 | 63 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 49 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 21 | 35 | |
5 | ŽNK Maribor | 21 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 21 | 20 | |
7 | ŽNK Ankaran Obala | 21 | 7 | |
8 | Ajdovščina | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Špela Kolbl | 46 |
2. | Ana Milović | 35 |
3. | Manja Rogan | 29 |
4. | Tjaša Tibaut | 23 |
5. | Nika Babnik | 19 |
Adrijana Mori | 19 | |
7. | Zala Kuštrin | 18 |
8. | Anja Prša | 17 |
9. | Sara Makovec | 14 |
10. | Simona Jelovšek | 13 |
Eva Potočnik | 13 | |
12. | Kim Juršnik | 10 |
Nika Pintarič | 10 | |
Luana Zajmi | 10 | |
15. | Tina Paliska | 9 |
Nika Koprivnikar | 9 | |
17. | Ines Krajnc | 8 |
Manca Smolnikar | 8 | |
Evelina Kos | 8 | |
Katja Turk | 8 |