Sodniki: | Šabec Nik (glavni sodnik), Vozlič Darko (1. pomoč), Sedlarevič Nikodin (2. pomoč) |
Delegat: | Hafner Marko |
Št. gledalcev: | 60 |
ŽNK Krim Rolljet | |||
---|---|---|---|
Z |
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Krim Rolljet |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 5 : 1 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Ankaran Obala | 0 : 8 | ŽNK Krim Rolljet |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | ŽNK Krim Rolljet |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 2 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 1 : 7 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 7 : 1 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 9 : 2 | ŽNK Cerklje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 20 | 0 | 0 | 20 | 6 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 20 | 20 | 0 | 0 | 190 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 10 | 0 | 0 | 10 | 6 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 10 | 10 | 0 | 0 | 79 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 10 | 10 | 0 | 0 | 111 |
22/23 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 20.11.2022, ob 13.00 | Krim | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:19 | (0:15) |
22/23 | 4.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 18.09.2022, ob 16.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 18:0 | (11:0) |
21/22 | 15.krog | Bratonci, 27.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 3:0 | |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 14.11.2021, ob 13.00 | Krim | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:11 | (0:6) |
21/22 | 4.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 24.09.2021, ob 17.30 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 26:0 | (14:0) |
20/21 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 16.05.2021, ob 17.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:11 | (1:7) |
20/21 | 12.krog | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona, 15.11.2020, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 7:0 | (1:0) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 06.09.2020, ob 16.30 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:1) |
19/20 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 17.11.2019, ob 14.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:5 | (0:2) |
19/20 | 4.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 15.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 08.05.2019, ob 18.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 9.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 04.11.2018, ob 11.00 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | Krim RollJet | 10:0 | (4:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 26.08.2018, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:6 | (0:2) |
17/18 | 21.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 27.05.2018, ob 11.30 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | Krim RollJet | 12:0 | (8:0) |
17/18 | 13.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.03.2018, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | Krim RollJet | 7:0 | (3:0) |
17/18 | 4.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 24.09.2017, ob 16.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:9 | (0:3) |
16/17 | 11.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 20.11.2016, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | Krim RollJet | 10:0 | (6:0) |
16/17 | 2.krog | Ljubljana, Krim, 03.09.2016, ob 17.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:9 | (0:3) |
15/16 | 12.krog | Ljubljana, NK Krim, 20.03.2016, ob 15.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:3 | (0:2) | |
15/16 | 3.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 06.09.2015, ob 13.00 | - | Krim RollJet | 15:0 | (7:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Cerklje | 0 : 2 | ŽNK Maribor |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 2 : 0 | ŽNK Ankaran Obala |
ŽNK Krim Rolljet | 0 : 6 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Ajdovščina | 0 : 13 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 21 | 63 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 49 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 21 | 35 | |
5 | ŽNK Maribor | 21 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 21 | 20 | |
7 | ŽNK Ankaran Obala | 21 | 7 | |
8 | Ajdovščina | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Špela Kolbl | 46 |
2. | Ana Milović | 35 |
3. | Manja Rogan | 29 |
4. | Tjaša Tibaut | 23 |
5. | Nika Babnik | 19 |
Adrijana Mori | 19 | |
7. | Zala Kuštrin | 18 |
8. | Anja Prša | 17 |
9. | Sara Makovec | 14 |
10. | Simona Jelovšek | 13 |
Eva Potočnik | 13 | |
12. | Kim Juršnik | 10 |
Nika Pintarič | 10 | |
Luana Zajmi | 10 | |
15. | Tina Paliska | 9 |
Nika Koprivnikar | 9 | |
17. | Ines Krajnc | 8 |
Manca Smolnikar | 8 | |
Evelina Kos | 8 | |
Katja Turk | 8 |