Sodniki: | Lacković Marko (glavni sodnik), Ferčič Jani (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Tkalčič Silvester |
Št. gledalcev: | 250 |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 2 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 1 : 7 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 7 : 1 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 9 : 2 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 2 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 : 0 | Ajdovščina |
N |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
Z |
ŽNK Maribor | 2 : 6 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | ŽNK Krim Rolljet |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Pomurje Beltinci | 23 | 14 | 1 | 8 | 55 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 23 | 8 | 1 | 14 | 25 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 14 | 8 | 1 | 5 | 37 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 9 | 3 | 0 | 6 | 8 |
22/23 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.05.2023, ob 15.00 | ŽNK Mura Nona | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (2:1) |
22/23 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.04.2023, ob 16.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.10.2022, ob 18.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:0) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.08.2022, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:2) |
21/22 | 21.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 21.05.2022, ob 17.30 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 20.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.10.2021, ob 15.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 21.krog | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona, 22.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
20/21 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 11.10.2020, ob 15.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:3 | (1:2) |
20/21 | 2.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 20.08.2020, ob 17.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 6:2 | (2:2) |
19/20 | 7.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 21.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 26.05.2019, ob 11.00 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 31.10.2018, ob 13.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 19.08.2018, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3:2 | (1:1) |
17/18 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 20.05.2018, ob 17.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 3:1 | (0:1) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 11.03.2018, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 3.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 10.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 21.krog | Bakovci, Šrc, 28.05.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:3 | (1:0) |
16/17 | 15.krog | Bežigrad, Jama-umetna trava, 23.04.2017, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:3 | (0:2) |
16/17 | 6.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 16.10.2016, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
15/16 | 21.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 29.05.2016, ob 11.00 | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 6:0 | (3:0) | |
15/16 | 10.krog | Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 15.11.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:2) | |
15/16 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 23.08.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 10:0 | (7:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 3 : 0 | Ajdovščina |
ŽNK Maribor | 4 : 3 | ŽNK Krim Rolljet |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 3 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Ankaran Obala | 2 : 3 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 21 | 63 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 49 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 21 | 35 | |
5 | ŽNK Maribor | 21 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 21 | 20 | |
7 | ŽNK Ankaran Obala | 21 | 7 | |
8 | Ajdovščina | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Špela Kolbl | 46 |
2. | Ana Milović | 35 |
3. | Manja Rogan | 29 |
4. | Tjaša Tibaut | 23 |
5. | Nika Babnik | 19 |
Adrijana Mori | 19 | |
7. | Zala Kuštrin | 18 |
8. | Anja Prša | 17 |
9. | Sara Makovec | 14 |
10. | Simona Jelovšek | 13 |
Eva Potočnik | 13 | |
12. | Kim Juršnik | 10 |
Nika Pintarič | 10 | |
Luana Zajmi | 10 | |
15. | Tina Paliska | 9 |
Nika Koprivnikar | 9 | |
17. | Ines Krajnc | 8 |
Manca Smolnikar | 8 | |
Evelina Kos | 8 | |
Katja Turk | 8 |