Sodniki: | Šabec Nik (glavni sodnik), Borovnik Miha (1. pomoč), Sedlarevič Nikodin (2. pomoč) |
Delegat: | Kontarček Branko |
Št. gledalcev: | 70 |
Šampion | |||
---|---|---|---|
Z |
Šampion | 2 : 1 | Mura |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 2 | Šampion |
Z |
Šampion | 5 : 0 | Koroška Dravograd |
P |
Celje | 5 : 0 | Šampion |
Z |
Gerečja vas Hajdina | 2 : 3 | Šampion |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Koroška Dravograd |
P |
Celje | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Gerečja vas Hajdina | 0 : 1 | Drava Ptuj |
Z |
Drava Ptuj | 4 : 0 | Vipoll Veržej |
P |
Aluminij | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Šampion | 19 | 9 | 4 | 6 | 42 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 19 | 6 | 4 | 9 | 30 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Šampion | 9 | 5 | 1 | 3 | 22 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 9 | 3 | 1 | 5 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Šampion | 10 | 4 | 3 | 3 | 20 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 10 | 3 | 3 | 4 | 22 |
22/23 | 20.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 01.04.2023, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Šampion | 5:5 | (3:4) |
22/23 | 7.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 28.09.2022, ob 19.00 | Šampion | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (2:1) |
21/22 | 2.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 04.09.2021, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Šampion | 11:1 | (4:0) |
20/21 | 6.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 12.09.2020, ob 13.00 | Šampion | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:1 | (1:1) |
19/20 | 9.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 05.10.2019, ob 11.00 | Drava Dakinda Ptuj | - | NK Šampion | 1:1 | (1:0) |
18/19 | 20.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.04.2019, ob 18.30 | Šampion | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 7.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.09.2018, ob 17.00 | Drava Ptuj | - | NK Šampion | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 18.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 24.03.2018, ob 12.15 | Šampion | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (1:0) |
17/18 | 5.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 02.09.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Šampion | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 23.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 07.05.2017, ob 16.00 | Šampion | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 9:0 | (3:0) |
16/17 | 10.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 08.10.2016, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Šampion | 0:1 | (0:0) |
15/16 | 17.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 16.03.2016, ob 19.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:0 | (0:0) | |
15/16 | 4.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.08.2015, ob 13.30 | - | NK Šampion | 2:0 | (0:0) | |
14/15 | 17.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 21.03.2015, ob 12.30 | - | NK Šampion | 1:1 | (0:1) | |
14/15 | 4.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 27.08.2014, ob 19.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:2 | (0:0) | |
13/14 | 27.krog | Celje, Olimp, Umetna trava, 16.05.2014, ob 19.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 12.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.10.2013, ob 11.00 | - | NK Šampion | 0:6 | (0:0) | |
12/13 | 24.krog | Celje, Olimp Umetna trava, 05.05.2013, ob 18.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:2 | (1:0) | |
12/13 | 9.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj UT, 22.09.2012, ob 11.00 | - | NK Šampion | 1:3 | (1:1) |
18. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 1 : 0 | Aluminij |
Koroška Dravograd | 0 : 2 | Celje |
Šampion | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Krško | 2 : 0 | Vipoll Veržej |
Mura | 5 : 2 | Gerečja vas Hajdina |
Miklavž | 4 : 2 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 24 | 64 | |
2 | Krško | 24 | 59 | |
3 | Celje | 24 | 54 | |
4 | Miklavž | 24 | 42 | |
5 | Aluminij | 24 | 40 | |
6 | Šampion | 24 | 33 | |
7 | Mura | 24 | 30 | |
8 | Drava Ptuj | 24 | 29 | |
9 | Vipoll Veržej | 24 | 26 | |
10 | Koroška Dravograd | 24 | 24 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 24 | 23 | |
12 | Rudar Velenje | 24 | 14 | |
13 | Gerečja vas Hajdina | 24 | 10 | |
14 | Rogaška Krovstvo Ivanoš | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Benjamin Šeško | 59 |
2. | Adriano Bloudek | 44 |
3. | Nejc Medved | 23 |
Dario Sivonjić | 23 | |
5. | Žan Jevšenak | 21 |
6. | Jan Bruno Kralj | 14 |
Luka Čovič | 14 | |
Gašper Černe | 14 | |
9. | Luka Ciringer | 12 |
Nick Perc | 12 | |
Tio Cipot | 12 | |
12. | Tom Kljun | 11 |
13. | Gašper Vodeb | 10 |
Vid Kovačec | 10 | |
15. | Bian Audič | 9 |
Maj Škoflek | 9 | |
17. | Alen Ajradinović | 8 |
Armin Kahvedžić | 8 | |
Alen Novak | 8 | |
Marcel Ratnik | 8 |