Sodniki: | Kurnik Aleks (glavni sodnik), Pišek Rok (1. pomoč), Šegula David (2. pomoč) |
Delegat: | Hotko Viktor |
Št. gledalcev: | 60 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 5 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 2 | Šampion |
P |
Maribor | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 9 | Krško |
P |
Mura | 3 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Koroška Dravograd |
P |
Celje | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Gerečja vas Hajdina | 0 : 1 | Drava Ptuj |
Z |
Drava Ptuj | 4 : 0 | Vipoll Veržej |
P |
Aluminij | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 18 | 3 | 4 | 11 | 18 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 18 | 11 | 4 | 3 | 32 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 10 | 1 | 3 | 6 | 8 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 10 | 6 | 3 | 1 | 19 |
22/23 | 21.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 08.04.2023, ob 11.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 8.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 24.09.2022, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 11.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 07.11.2021, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.10.2020, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.11.2019, ob 11.00 | Drava Dakinda Ptuj | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:4 | (2:0) |
19/20 | 1.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 17.08.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 22.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 25.04.2019, ob 17.30 | Kety Emmi Bistrica | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:2 | (1:1) |
18/19 | 9.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 06.10.2018, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (1:1) |
17/18 | 14.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 08.11.2017, ob 18.00 | Kety Emmi Bistrica | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:5 | (2:4) |
17/18 | 1.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 06.09.2017, ob 17.30 | Drava Ptuj | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 18.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 25.03.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 5.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 03.09.2016, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:3 | (1:2) |
15/16 | 25.krog | Slovenska Bistrica, Umetna trava, 21.05.2016, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:0 | (2:0) | |
15/16 | 12.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 31.10.2015, ob 14.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (1:0) | |
14/15 | 15.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 15.11.2014, ob 10.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 2.krog | Slovenska Bistrica, Športni Park, 20.08.2014, ob 17.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 28.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - UT, 23.05.2014, ob 18.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (1:0) | |
13/14 | 13.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica-UT, 19.10.2013, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
Mura | 4 : 0 | Rudar Velenje |
Koroška Dravograd | 1 : 1 | Aluminij |
Krško | 2 : 0 | Šampion |
Celje | 3 : 1 | Vipoll Veržej |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 5 | Drava Ptuj |
Miklavž | 2 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 24 | 64 | |
2 | Krško | 24 | 59 | |
3 | Celje | 24 | 54 | |
4 | Miklavž | 24 | 42 | |
5 | Aluminij | 24 | 40 | |
6 | Šampion | 24 | 33 | |
7 | Mura | 24 | 30 | |
8 | Drava Ptuj | 24 | 29 | |
9 | Vipoll Veržej | 24 | 26 | |
10 | Koroška Dravograd | 24 | 24 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 24 | 23 | |
12 | Rudar Velenje | 24 | 14 | |
13 | Gerečja vas Hajdina | 24 | 10 | |
14 | Rogaška Krovstvo Ivanoš | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Benjamin Šeško | 59 |
2. | Adriano Bloudek | 44 |
3. | Nejc Medved | 23 |
Dario Sivonjić | 23 | |
5. | Žan Jevšenak | 21 |
6. | Jan Bruno Kralj | 14 |
Luka Čovič | 14 | |
Gašper Černe | 14 | |
9. | Luka Ciringer | 12 |
Nick Perc | 12 | |
Tio Cipot | 12 | |
12. | Tom Kljun | 11 |
13. | Gašper Vodeb | 10 |
Vid Kovačec | 10 | |
15. | Bian Audič | 9 |
Maj Škoflek | 9 | |
17. | Alen Ajradinović | 8 |
Armin Kahvedžić | 8 | |
Alen Novak | 8 | |
Marcel Ratnik | 8 |