Sodniki: | Vrabel Tanja (glavni sodnik), Cifer Nina (1. pomoč), Gabor Iva (2. pomoč) |
Delegat: | Fartelj Janez |
Št. gledalcev: | 80 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Šampion | 2 : 1 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Maribor |
P |
Krško | 6 : 2 | Mura |
P |
Mura | 2 : 3 | Miklavž |
Z |
Mura | 3 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Šampion | |||
---|---|---|---|
Z |
Šampion | 2 : 1 | Mura |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 2 | Šampion |
Z |
Šampion | 5 : 0 | Koroška Dravograd |
P |
Celje | 5 : 0 | Šampion |
Z |
Gerečja vas Hajdina | 2 : 3 | Šampion |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 11 | 6 | 0 | 5 | 32 | ||
NK Šampion | 11 | 5 | 0 | 6 | 17 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 4 | 0 | 1 | 21 | ||
NK Šampion | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | ||
NK Šampion | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 |
22/23 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 11:1 | (5:0) |
22/23 | 1.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 07.09.2022, ob 19.00 | Šampion | - | Mura | 0:4 | (0:1) |
21/22 | 3.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 12.09.2021, ob 11.00 | Šampion | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 10.10.2020, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 4:0 | (3:0) |
19/20 | 13.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 02.11.2019, ob 11.00 | Šampion | - | Mura | 0:3 | (0:0) |
18/19 | 24.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 25.04.2019, ob 18.00 | Šampion | - | Mura | 3:1 | (0:1) |
18/19 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 21.10.2018, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 26.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 26.05.2018, ob 11.00 | Šampion | - | Mura | 2:1 | (1:1) |
17/18 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 28.10.2017, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 3:0 | (2:0) |
16/17 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 20.11.2016, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 1:6 | (1:3) |
16/17 | 2.krog | Olimp - umetna trava, 24.08.2016, ob 10.30 | Šampion | - | Mura | 4:2 | (3:1) |
13. krog | ||
---|---|---|
Kety Emmi Bistrica | 6 : 1 | Rudar Velenje |
Mura | 3 : 0 | Šampion |
Celje | 1 : 1 | Aluminij |
Koroška Dravograd | 3 : 1 | Drava Ptuj |
Krško | 2 : 2 | Maribor |
Gerečja vas Hajdina | 0 : 5 | Miklavž |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 24 | 64 | |
2 | Krško | 24 | 59 | |
3 | Celje | 24 | 54 | |
4 | Miklavž | 24 | 42 | |
5 | Aluminij | 24 | 40 | |
6 | Šampion | 24 | 33 | |
7 | Mura | 24 | 30 | |
8 | Drava Ptuj | 24 | 29 | |
9 | Vipoll Veržej | 24 | 26 | |
10 | Koroška Dravograd | 24 | 24 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 24 | 23 | |
12 | Rudar Velenje | 24 | 14 | |
13 | Gerečja vas Hajdina | 24 | 10 | |
14 | Rogaška Krovstvo Ivanoš | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Benjamin Šeško | 59 |
2. | Adriano Bloudek | 44 |
3. | Nejc Medved | 23 |
Dario Sivonjić | 23 | |
5. | Žan Jevšenak | 21 |
6. | Jan Bruno Kralj | 14 |
Luka Čovič | 14 | |
Gašper Černe | 14 | |
9. | Luka Ciringer | 12 |
Nick Perc | 12 | |
Tio Cipot | 12 | |
12. | Tom Kljun | 11 |
13. | Gašper Vodeb | 10 |
Vid Kovačec | 10 | |
15. | Bian Audič | 9 |
Maj Škoflek | 9 | |
17. | Alen Ajradinović | 8 |
Armin Kahvedžić | 8 | |
Alen Novak | 8 | |
Marcel Ratnik | 8 |