Sodniki: | Kovačič Darjan (glavni sodnik), Pelcl Mitja (1. pomoč), Vrabel Tanja (2. pomoč) |
Delegat: | Norčič Sašo |
Št. gledalcev: | 50 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Šampion | 2 : 1 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Maribor |
P |
Krško | 6 : 2 | Mura |
P |
Mura | 2 : 3 | Miklavž |
Z |
Mura | 3 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 2 : 1 | Krško |
Z |
Krško | 4 : 0 | Miklavž |
Z |
Krško | 6 : 2 | Mura |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 9 | Krško |
N |
Krško | 2 : 2 | Koroška Dravograd |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 12 | 3 | 2 | 7 | 24 | ||
Krško | 12 | 7 | 2 | 3 | 28 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | ||
Krško | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | ||
Krško | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 |
22/23 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 08.04.2023, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 2:2 | (0:2) |
22/23 | 8.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 24.09.2022, ob 11.30 | Krško Šentjernej | - | Mura | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.09.2021, ob 11.00 | Krško | - | Mura | 0:7 | (0:3) |
20/21 | 3.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 26.08.2020, ob 17.00 | Krško | - | Mura | 0:5 | (0:2) |
19/20 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.30 | Mura | - | Krško | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 2.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00 | Krško | - | Mura | 1:3 | (1:2) |
18/19 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 1:2 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 07.11.2018, ob 17.00 | Krško | - | Mura | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 24.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 18.00 | Krško | - | Mura | 6:2 | (3:1) |
17/18 | 11.krog | Bogojina, ŠRC Bogojina, 14.10.2017, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 0:3 | (0:0) |
16/17 | 14.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 16.11.2016, ob 15.30 | Krško | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
16/17 | 1.krog | FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 20.08.2016, ob 17.30 | Mura | - | Krško | 1:4 | (0:4) |
11. krog | ||
---|---|---|
Vipoll Veržej | 2 : 0 | Miklavž |
Koroška Dravograd | 1 : 1 | Šampion |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 5 | Maribor |
Mura | 0 : 3 | Krško |
Gerečja vas Hajdina | 0 : 8 | Aluminij |
Celje | 4 : 0 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 24 | 64 | |
2 | Krško | 24 | 59 | |
3 | Celje | 24 | 54 | |
4 | Miklavž | 24 | 42 | |
5 | Aluminij | 24 | 40 | |
6 | Šampion | 24 | 33 | |
7 | Mura | 24 | 30 | |
8 | Drava Ptuj | 24 | 29 | |
9 | Vipoll Veržej | 24 | 26 | |
10 | Koroška Dravograd | 24 | 24 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 24 | 23 | |
12 | Rudar Velenje | 24 | 14 | |
13 | Gerečja vas Hajdina | 24 | 10 | |
14 | Rogaška Krovstvo Ivanoš | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Benjamin Šeško | 59 |
2. | Adriano Bloudek | 44 |
3. | Nejc Medved | 23 |
Dario Sivonjić | 23 | |
5. | Žan Jevšenak | 21 |
6. | Jan Bruno Kralj | 14 |
Luka Čovič | 14 | |
Gašper Černe | 14 | |
9. | Luka Ciringer | 12 |
Nick Perc | 12 | |
Tio Cipot | 12 | |
12. | Tom Kljun | 11 |
13. | Gašper Vodeb | 10 |
Vid Kovačec | 10 | |
15. | Bian Audič | 9 |
Maj Škoflek | 9 | |
17. | Alen Ajradinović | 8 |
Armin Kahvedžić | 8 | |
Alen Novak | 8 | |
Marcel Ratnik | 8 |