Sodniki: | Gligorić Amadej (glavni sodnik), Željko Matej (1. pomoč), Košir Tinej (2. pomoč) |
Delegat: | Brglez Violeta |
Št. gledalcev: | 70 |
Miklavž | |||
---|---|---|---|
Z |
Miklavž | 4 : 0 | Gerečja vas Hajdina |
P |
Krško | 4 : 0 | Miklavž |
Z |
Miklavž | 5 : 0 | Vipoll Veržej |
Z |
Mura | 2 : 3 | Miklavž |
N |
Miklavž | 2 : 2 | Aluminij |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Šampion | 2 : 1 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Maribor |
P |
Krško | 6 : 2 | Mura |
P |
Mura | 2 : 3 | Miklavž |
Z |
Mura | 3 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miklavž | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | ||
Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Miklavž | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | ||
Mura | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Miklavž | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
Mura | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 |
18/19 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.11.2018, ob 11.00 | Mura | - | Miklavž | 3:0 | (3:0) |
18/19 | 1.krog | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju, 18.08.2018, ob 11.00 | Miklavž | - | Mura | 2:2 | (2:0) |
17/18 | 23.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 05.05.2018, ob 17.00 | Mura | - | Miklavž | 2:3 | (2:1) |
17/18 | 10.krog | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju, 07.10.2017, ob 11.00 | Miklavž | - | Mura | 4:0 | (1:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Krško | 5 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Maribor | 9 : 0 | Koroška Dravograd |
Miklavž | 4 : 0 | Mura |
Drava Ptuj | 2 : 0 | Gerečja vas Hajdina |
Šampion | 0 : 3 | Celje |
Aluminij | 1 : 1 | Vipoll Veržej |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 24 | 64 | |
2 | Krško | 24 | 59 | |
3 | Celje | 24 | 54 | |
4 | Miklavž | 24 | 42 | |
5 | Aluminij | 24 | 40 | |
6 | Šampion | 24 | 33 | |
7 | Mura | 24 | 30 | |
8 | Drava Ptuj | 24 | 29 | |
9 | Vipoll Veržej | 24 | 26 | |
10 | Koroška Dravograd | 24 | 24 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 24 | 23 | |
12 | Rudar Velenje | 24 | 14 | |
13 | Gerečja vas Hajdina | 24 | 10 | |
14 | Rogaška Krovstvo Ivanoš | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Benjamin Šeško | 59 |
2. | Adriano Bloudek | 44 |
3. | Nejc Medved | 23 |
Dario Sivonjić | 23 | |
5. | Žan Jevšenak | 21 |
6. | Jan Bruno Kralj | 14 |
Luka Čovič | 14 | |
Gašper Černe | 14 | |
9. | Luka Ciringer | 12 |
Nick Perc | 12 | |
Tio Cipot | 12 | |
12. | Tom Kljun | 11 |
13. | Gašper Vodeb | 10 |
Vid Kovačec | 10 | |
15. | Bian Audič | 9 |
Maj Škoflek | 9 | |
17. | Alen Ajradinović | 8 |
Armin Kahvedžić | 8 | |
Alen Novak | 8 | |
Marcel Ratnik | 8 |