Sodniki: | Misja Tjaša (glavni sodnik), Gjureč Uroš (1. pomoč), Casar Kaja (2. pomoč) |
Delegat: | Norčič Sašo |
Št. gledalcev: | 30 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Šampion | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Brežice 1919 |
Z |
MB Tabor | 0 : 1 | Mura |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 5 : 0 | MB Tabor |
P |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 11 | 6 | 2 | 3 | 14 | ||
Aluminij | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | ||
Aluminij | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | ||
Aluminij | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 |
22/23 | 26.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.05.2023, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.10.2022, ob 12.00 | Mura | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
21/22 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.05.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 4:1 | (2:1) |
21/22 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 4.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00 | Mura | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 18.05.2019, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 19.11.2017, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.08.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 25.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 18.05.2017, ob 19.00 | Aluminij | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
16/17 | 12.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.10.2016, ob 11.00 | Mura | - | Aluminij | 1:4 | (1:3) |
25. krog | ||
---|---|---|
Brežice 1919 | 2 : 3 | Krško |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
Maribor | 12 : 0 | Miklavž |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
MB Tabor | 1 : 0 | Šampion |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 3 | Dravograd |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |