Sodniki: | Grošič Kenan (glavni sodnik), Brglez Miha (1. pomoč), Borovnik Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 50 |
Šampion | |||
---|---|---|---|
Z |
Šampion | 3 : 2 | Brežice 1919 |
P |
MB Tabor | 1 : 0 | Šampion |
Z |
Šampion | 3 : 1 | Mura |
P |
A2S Celje | 4 : 0 | Šampion |
P |
Šampion | 2 : 4 | Maribor |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Šampion | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Brežice 1919 |
Z |
MB Tabor | 0 : 1 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Šampion | 11 | 5 | 0 | 6 | 17 | ||
Mura | 11 | 6 | 0 | 5 | 32 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Šampion | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | ||
Mura | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Šampion | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | ||
Mura | 5 | 4 | 0 | 1 | 21 |
22/23 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 11:1 | (5:0) |
22/23 | 1.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 07.09.2022, ob 19.00 | Šampion | - | Mura | 0:4 | (0:1) |
21/22 | 3.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 12.09.2021, ob 11.00 | Šampion | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 10.10.2020, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 4:0 | (3:0) |
19/20 | 13.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 02.11.2019, ob 11.00 | Šampion | - | Mura | 0:3 | (0:0) |
18/19 | 24.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 25.04.2019, ob 18.00 | Šampion | - | Mura | 3:1 | (0:1) |
18/19 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 21.10.2018, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 26.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 26.05.2018, ob 11.00 | Šampion | - | Mura | 2:1 | (1:1) |
17/18 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 28.10.2017, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 3:0 | (2:0) |
16/17 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 20.11.2016, ob 11.00 | Mura | - | NK Šampion | 1:6 | (1:3) |
16/17 | 2.krog | Olimp - umetna trava, 24.08.2016, ob 10.30 | Šampion | - | Mura | 4:2 | (3:1) |
24. krog | ||
---|---|---|
Šampion | 3 : 1 | Mura |
Brežice 1919 | 0 : 2 | MB Tabor |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
Vipoll Veržej | 2 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Krško | 0 : 2 | Dravograd |
Miklavž | 1 : 2 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |