Sodniki: | Brglez Miha (glavni sodnik), Grošič Kenan (1. pomoč), Borovnik Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Zalar Jure |
Št. gledalcev: | 50 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Dravograd | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
Z |
Miklavž | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
P |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 27 | 15 | 3 | 9 | 75 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 27 | 9 | 3 | 15 | 48 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 15 | 11 | 2 | 2 | 50 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 15 | 2 | 2 | 11 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Rudar Velenje | 12 | 4 | 1 | 7 | 25 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 12 | 7 | 1 | 4 | 38 |
22/23 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 20.05.2023, ob 11.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Rudar Velenje | 2:8 | (0:6) |
22/23 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 29.10.2022, ob 09.30 | Rudar Velenje | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:2 | (1:0) |
21/22 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 23.10.2021, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (0:0) |
20/21 | 7.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 19.09.2020, ob 17.00 | Rudar Velenje | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 10:0 | (5:0) |
19/20 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 03.11.2019, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:1 | (3:0) |
18/19 | 23.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 07.05.2019, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 13.10.2018, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:0) |
17/18 | 26.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.05.2018, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5:1 | (0:1) |
17/18 | 13.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 26.10.2017, ob 18.30 | Kety Emmi Bistrica | - | Rudar Velenje | 6:1 | (2:1) |
16/17 | 17.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 18.03.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Rudar Velenje | 4:0 | (3:0) |
16/17 | 4.krog | Umetna trava, 30.08.2016, ob 18.30 | Rudar Velenje | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (0:0) |
15/16 | 17.krog | Velenje, umetna trava, 13.03.2016, ob 13.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:2 | (0:0) | |
15/16 | 4.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 29.08.2015, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 10:0 | (5:0) | |
14/15 | 24.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 16.05.2015, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 4:0 | (2:0) | |
14/15 | 11.krog | Velenje, Umetna trava, 12.10.2014, ob 12.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 22.krog | Velenje, Umetna trava, 12.04.2014, ob 16.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (3:1) | |
13/14 | 7.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 07.09.2013, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 0:4 | (0:2) | |
09/10 | 29.krog | Slovenska Bistrica, Športni park - Umetna trava, 29.05.2010, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 1:2 | (1:0) | |
09/10 | 14.krog | Velenje, Umetna trava, 07.11.2009, ob 14.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (1:1) | |
08/09 | 25.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 29.04.2009, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 1:5 | (0:2) | |
08/09 | 10.krog | Velenje, umetna trava, 11.10.2008, ob 15.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8:0 | (4:0) | |
07/08 | 16.krog | Slovenska Bistrica, ŠPORTNI PARK, 02.04.2008, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
07/08 | 3.krog | Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 25.08.2007, ob 18.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (3:0) | |
06/07 | 26.krog | Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 26.05.2007, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 13.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (1:0) | |
05/06 | 16.krog | Velenje - umetna trava, 19.03.2006, ob 10.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:1 | (0:1) | |
05/06 | 3.krog | Športni park Slov.Bistrica, 28.08.2005, ob 18.00 | - | Rudar Velenje | 7:4 | (3:1) |
23. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 1 | Brežice 1919 |
Drava Dakinda Ptuj | 7 : 1 | Miklavž |
Dravograd | 4 : 0 | Vipoll Veržej |
MB Tabor | 6 : 1 | Krško |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
A2S Celje | 4 : 0 | Šampion |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |