Sodniki: | Klinc Niko (glavni sodnik), Bratuša Alen (1. pomoč), Vuletić Majcen Niko (2. pomoč) |
Delegat: | Burjan Slavko |
Št. gledalcev: | 80 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 5 : 0 | MB Tabor |
P |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Dravograd | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
Z |
Miklavž | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 40 | 24 | 6 | 10 | 98 | ||
Rudar Velenje | 40 | 10 | 6 | 24 | 42 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 19 | 15 | 2 | 2 | 57 | ||
Rudar Velenje | 19 | 2 | 2 | 15 | 18 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 21 | 9 | 4 | 8 | 41 | ||
Rudar Velenje | 21 | 8 | 4 | 9 | 24 |
22/23 | 24.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.05.2023, ob 16.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 7:0 | (3:0) |
22/23 | 11.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 13.10.2022, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 19.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 16.04.2022, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:7 | (0:2) |
21/22 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.09.2021, ob 18.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 2:1 | (2:0) |
20/21 | 8.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 23.09.2020, ob 19.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 6:2 | (3:1) |
18/19 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.04.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 17.10.2018, ob 18.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.04.2018, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:5 | (0:2) |
17/18 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.09.2017, ob 18.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 6:1 | (2:0) |
16/17 | 23.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:1 | (0:1) |
16/17 | 10.krog | Velenje, Umetna trava, 08.10.2016, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:2 | (0:0) |
15/16 | 24.krog | Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 15.05.2016, ob 14.30 | - | Aluminij | 0:6 | (0:2) | |
15/16 | 11.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.10.2015, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 17.krog | Velenje, umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 4.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.08.2014, ob 16.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
13/14 | 17.krog | Kidrilčevo, NK Aluminij - umetna trava, 24.11.2013, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (1:0) | |
13/14 | 2.krog | Velenje, umetna trava, 11.09.2013, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:3 | (2:0) | |
12/13 | 27.krog | Velenje, Umetna trava, 26.05.2013, ob 11.00 | - | Aluminij | 2:4 | (1:2) | |
12/13 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 14.10.2012, ob 15.00 | - | Rudar Velenje | 5:2 | (1:0) | |
11/12 | 19.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.03.2012, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
11/12 | 4.krog | Velenje, Glavno igrišče, 27.08.2011, ob 18.00 | - | Aluminij | 1:3 | (0:2) | |
10/11 | 28.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.05.2011, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 5:4 | (2:3) | |
10/11 | 13.krog | Velenje, Ob jezeru, 27.10.2010, ob 15.00 | - | Aluminij | 2:2 | (0:1) | |
09/10 | 16.krog | Velenje, Velenje-Umetna trava, 21.11.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 4:0 | (3:0) | |
09/10 | 1.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:0) | |
08/09 | 27.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.05.2009, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
08/09 | 12.krog | Velenje, umetna trava, 26.10.2008, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
07/08 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 06.05.2008, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (3:0) | |
07/08 | 9.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 07.10.2007, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
06/07 | 18.krog | Velenje, Velenje - umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 5.krog | Kidričevo, Kidričevo, 10.09.2006, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
05/06 | 25.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 20.05.2006, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
05/06 | 12.krog | Kidričevo, 29.10.2005, ob 10.00 | - | Rudar Velenje | 4:1 | (1:0) | |
04/05 | 17.krog | Velenje-igrišče z umetno travo, 02.04.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 1:3 | (0:0) | |
04/05 | 4.krog | Kidričevo, 04.09.2004, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (2:0) | |
03/04 | 17.krog | Kidričevo, 13.04.2004, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
03/04 | 4.krog | Velenje, 30.08.2003, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) | |
02/03 | 15.krog | Velenje, 16.11.2002, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
02/03 | 2.krog | Kidričevo, 23.08.2002, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 0:4 | (0:3) |
22. krog | ||
---|---|---|
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Miklavž | 0 : 4 | Dravograd |
MB Tabor | 0 : 1 | Mura |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Krško | 0 : 0 | Vipoll Veržej |
Šampion | 2 : 4 | Maribor |
Brežice 1919 | 2 : 3 | A2S Celje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |