Sodniki: | Brglez Miha (glavni sodnik), Grošič Kenan (1. pomoč), Vašl Patrik (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 80 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Dravograd | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
Z |
Miklavž | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
Miklavž | 0 : 4 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 4 : 0 | Šampion |
Z |
Brežice 1919 | 2 : 3 | A2S Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 41 | 9 | 5 | 27 | 38 | ||
Celje | 41 | 27 | 5 | 9 | 92 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 21 | 8 | 3 | 10 | 31 | ||
Celje | 21 | 10 | 3 | 8 | 34 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 20 | 1 | 2 | 17 | 7 | ||
Celje | 20 | 17 | 2 | 1 | 58 |
22/23 | 14.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 05.11.2022, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Celje | 0:2 | (0:2) |
22/23 | 1.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.08.2022, ob 11.00 | A2S Celje | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 17.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 09.04.2022, ob 17.00 | Rudar Velenje | - | Celje | 3:0 | (2:0) |
21/22 | 10.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 30.10.2021, ob 11.00 | Celje | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 12.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 17.10.2020, ob 12.00 | Rudar Velenje | - | Celje | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 14.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 09.11.2019, ob 10.00 | Rudar Velenje | - | Celje | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 18.09.2019, ob 19.00 | A2S Celje | - | Rudar Velenje | 3:1 | (1:1) |
18/19 | 17.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Celje | 3:2 | (2:1) |
18/19 | 4.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 05.09.2018, ob 19.30 | A2S Celje | - | Rudar Velenje | 5:0 | (3:0) |
17/18 | 24.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 13.05.2018, ob 17.00 | Rudar Velenje | - | Celje | 1:4 | (0:1) |
17/18 | 11.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 15.10.2017, ob 16.00 | Celje | - | Rudar Velenje | 4:0 | (3:0) |
16/17 | 19.krog | Celje, Olimp, 01.04.2017, ob 17.00 | Celje | - | Rudar Velenje | 6:0 | (5:0) |
16/17 | 6.krog | Velenje, Umetna trava, 10.09.2016, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Celje | 0:1 | (0:0) |
15/16 | 19.krog | Velenje, umetna trava, 26.03.2016, ob 16.30 | - | Celje | 0:0 | (0:0) | |
15/16 | 6.krog | Celje, Olimp - umetna trva, 10.09.2015, ob 18.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 21.krog | Velenje, Umetna trava, 25.04.2015, ob 11.00 | - | Celje | 1:2 | (1:0) | |
14/15 | 8.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 24.09.2014, ob 19.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 28.krog | Celje, Olimp (umetna trava), 24.05.2014, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 5:0 | (1:0) | |
13/14 | 13.krog | Velenje, Umetna trava, 19.10.2013, ob 11.30 | - | Celje | 5:1 | (2:0) | |
12/13 | 29.krog | Velenje, Umetna trava, 08.06.2013, ob 11.00 | - | Celje | 0:2 | (0:0) | |
12/13 | 14.krog | Celje, OLIMP-UMETNA TRAVA, 27.10.2012, ob 10.00 | - | Rudar Velenje | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 22.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 14.04.2012, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (3:0) | |
11/12 | 7.krog | Velenje, Umetna trava, 17.09.2011, ob 16.30 | - | Celje | 1:1 | (1:0) | |
10/11 | 23.krog | Velenje, umetna trava, 10.04.2011, ob 13.30 | - | Celje | 4:2 | (2:1) | |
10/11 | 8.krog | Celje, Olimp, 25.09.2010, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 3:2 | (2:1) | |
09/10 | 22.krog | Velenje, Umetna trava, 11.04.2010, ob 16.00 | - | Celje | 1:1 | (1:1) | |
09/10 | 7.krog | Celje, Olimp, 20.09.2009, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) | |
08/09 | 24.krog | Velenje, Velenje-umetna trava, 26.04.2009, ob 16.00 | - | Celje | 0:2 | (0:0) | |
08/09 | 9.krog | Celje, Olimp umetna trva, 04.10.2008, ob 10.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (1:0) | |
07/08 | 25.krog | Celje, Olimp, 24.05.2008, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 5:0 | (2:0) | |
07/08 | 12.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 27.10.2007, ob 15.30 | - | Celje | 1:3 | (0:1) | |
06/07 | 24.krog | Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 11.05.2007, ob 19.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
06/07 | 11.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 21.10.2006, ob 14.00 | - | Celje | 0:3 | (0:2) | |
05/06 | 17.krog | Štadion Olimp - umetna trava, 25.03.2006, ob 12.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (0:0) | |
05/06 | 4.krog | Velenje - umetna trava, 03.09.2005, ob 17.00 | - | Celje | 0:5 | (0:2) | |
04/05 | 14.krog | Velenje - igrišče z umetno travo, 15.11.2004, ob 14.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (2:0) | |
04/05 | 1.krog | Velenje, 25.08.2004, ob 17.00 | - | Celje | 0:2 | (0:1) | |
03/04 | 16.krog | Velenje, 27.03.2004, ob 15.00 | - | Celje | 4:0 | (2:0) | |
03/04 | 3.krog | Na igrišču NK Olimp, 23.08.2003, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 2:1 | (2:0) | |
02/03 | 26.krog | Velenje, 24.05.2003, ob 16.30 | - | Celje | 2:0 | (1:0) | |
02/03 | 13.krog | Celje, Skalna klet, 19.10.2002, ob 15.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (1:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 5 : 1 | Krško |
Rudar Velenje | 3 : 2 | A2S Celje |
Drava Dakinda Ptuj | 3 : 0 | Mura |
Dravograd | 1 : 0 | MB Tabor |
Vipoll Veržej | 1 : 3 | Brežice 1919 |
Miklavž | 0 : 2 | Šampion |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 1 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |