Sodniki: | Misja Tjaša (glavni sodnik), Cifer Nina (1. pomoč), Matjaš Alen (2. pomoč) |
Delegat: | Fartek Boštjan |
Št. gledalcev: | 60 |
Vipoll Veržej | |||
---|---|---|---|
P |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
N |
Vipoll Veržej | 2 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Dravograd | 4 : 0 | Vipoll Veržej |
N |
Krško | 0 : 0 | Vipoll Veržej |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
P |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD NK Veržej | 22 | 10 | 2 | 10 | 51 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 22 | 10 | 2 | 10 | 33 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD NK Veržej | 11 | 7 | 1 | 3 | 34 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD NK Veržej | 11 | 3 | 1 | 7 | 17 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 11 | 7 | 1 | 3 | 23 |
21/22 | 19.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 16.04.2022, ob 11.00 | Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:3 | (1:1) |
21/22 | 14.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 19.03.2022, ob 11.00 | Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 12.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.10.2020, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 4:2 | (2:1) |
19/20 | 12.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 26.10.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 4:1 | (3:1) |
18/19 | 20.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 14.04.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 4:3 | (2:1) |
18/19 | 7.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 22.09.2018, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (3:1) |
17/18 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.11.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 1:2 | (1:0) |
17/18 | 3.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 26.08.2017, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 25.krog | Veržej, ČISTINA, 20.05.2017, ob 11.00 | Vipoll Veržej | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 12.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 29.10.2016, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | ŠD NK Veržej | 1:0 | (1:0) |
15/16 | 24.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 25.05.2016, ob 17.00 | - | ŠD NK Veržej | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 11.krog | Veržej, Čistina, 18.10.2015, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:1 | (0:0) | |
14/15 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 30.05.2015, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 3:2 | (0:0) | |
14/15 | 13.krog | Veržej, Čistina, 02.11.2014, ob 10.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 09.11.2013, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 2:4 | (2:2) | |
13/14 | 1.krog | Veržej, Čistina, 10.08.2013, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 12:0 | (5:0) | |
09/10 | 19.krog | Veržej, Veržej, 20.03.2010, ob 11.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (1:0) | |
09/10 | 4.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistric, 29.08.2009, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 0:0 | (0:0) | |
08/09 | 26.krog | Veržej, Veržej, 02.05.2009, ob 16.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8:1 | (3:1) | |
08/09 | 11.krog | Slov .Bistrica, Športni park SLov. Bistrica, 18.10.2008, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 1:3 | (0:1) | |
07/08 | 17.krog | Veržej, VERŽEJ, 30.03.2008, ob 13.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (2:0) | |
07/08 | 4.krog | Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 01.09.2007, ob 11.00 | - | ŠD NK Veržej | 2:0 | (0:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
Vipoll Veržej | 3 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Dravograd | 0 : 0 | Aluminij |
Maribor | 1 : 0 | MB Tabor |
Rudar Velenje | 4 : 1 | Brežice 1919 |
A2S Celje | 5 : 0 | Mura |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 0 | Šampion |
Miklavž | 0 : 3 | Krško |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |