Sodniki: | Misja Tjaša (glavni sodnik), Cifer Nina (1. pomoč), Casar Kaja (2. pomoč) |
Delegat: | Anželj Damjan |
Št. gledalcev: | 80 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Šampion | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Brežice 1919 |
Z |
MB Tabor | 0 : 1 | Mura |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 12 : 0 | Miklavž |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Šampion | 2 : 4 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 13 | 0 | 0 | 13 | 9 | ||
Maribor | 13 | 13 | 0 | 0 | 46 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | ||
Maribor | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | ||
Maribor | 7 | 7 | 0 | 0 | 28 |
22/23 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 10.05.2023, ob 18.00 | Maribor | - | Mura | 5:3 | (2:1) |
22/23 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2022, ob 18.00 | Mura | - | Maribor | 1:3 | (0:1) |
21/22 | 19.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.04.2022, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 1:5 | (0:4) |
21/22 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.10.2021, ob 15.30 | Maribor | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.09.2020, ob 15.30 | Maribor | - | Mura | 7:0 | (3:0) |
19/20 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.11.2019, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 3:1 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2019, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 1:2 | (1:2) |
18/19 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.04.2019, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 15.09.2018, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.05.2018, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 0:3 | (0:2) |
17/18 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 5:1 | (3:1) |
16/17 | 17.krog | MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 18.03.2017, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 1:3 | (0:1) |
16/17 | 4.krog | Ljudski vrt-umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00 | Maribor | - | Mura | 6:0 | (3:0) |
6. krog | ||
---|---|---|
Mura | 0 : 2 | Maribor |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 1 | Miklavž |
Krško | 2 : 2 | A2S Celje |
Šampion | 1 : 3 | Dravograd |
Brežice 1919 | 2 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
MB Tabor | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Aluminij | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |