Sodniki: | Turanović Armin (glavni sodnik), Kolman Mark (1. pomoč), Brglez Miha (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 50 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
P |
Dravograd | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
Z |
Miklavž | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 12 : 0 | Miklavž |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Šampion | 2 : 4 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 40 | 2 | 3 | 35 | 14 | ||
Maribor | 40 | 35 | 3 | 2 | 165 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 21 | 2 | 2 | 17 | 11 | ||
Maribor | 21 | 17 | 2 | 2 | 74 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 19 | 0 | 1 | 18 | 3 | ||
Maribor | 19 | 18 | 1 | 0 | 91 |
22/23 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 14:0 | (7:0) |
22/23 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.10.2022, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
21/22 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 13.04.2022, ob 17.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 5:0 | (2:0) |
21/22 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 12.03.2022, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 1:5 | (1:2) |
20/21 | 1.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 15.08.2020, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 06.10.2019, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 11:0 | (4:0) |
17/18 | 3.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:11 | (0:2) |
16/17 | 15.krog | Velenje, Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.30 | Rudar Velenje | - | Maribor | 1:5 | (0:2) |
16/17 | 2.krog | Ljudski vrt-umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30 | Maribor | - | Rudar Velenje | 3:0 | (2:0) |
15/16 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 1.krog | Velenje, umetna trava, 19.08.2015, ob 18.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:3) | |
14/15 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.11.2014, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (0:0) | |
14/15 | 1.krog | Velenje, Umetna trava, 03.09.2014, ob 18.00 | - | Maribor | 1:3 | (1:1) | |
13/14 | 20.krog | Velenje, Umetna trava, 29.03.2014, ob 11.00 | - | Maribor | 1:4 | (1:1) | |
13/14 | 5.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetnatrava, 29.08.2013, ob 17.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (2:0) | |
12/13 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 03.04.2013, ob 15.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
12/13 | 5.krog | Velenje, Umetna trava, 29.08.2012, ob 17.30 | - | Maribor | 0:1 | (0:1) | |
11/12 | 30.krog | Maribor, Ljudski Vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 17.30 | - | Rudar Velenje | 10:0 | (4:0) | |
11/12 | 15.krog | Velenje, Umetna trava, 12.11.2011, ob 11.00 | - | Maribor | 2:2 | (2:1) | |
10/11 | 25.krog | Velenje, Umetna trava, 20.04.2011, ob 16.30 | - | Maribor | 1:0 | (1:0) | |
10/11 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.10.2010, ob 12.30 | - | Rudar Velenje | 4:1 | (3:0) | |
09/10 | 18.krog | Velenje, Ob jezeru, 14.03.2010, ob 11.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
09/10 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.08.2009, ob 18.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (2:0) | |
08/09 | 19.krog | Velenje, umetna trava, 22.03.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 0:5 | (0:2) | |
08/09 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt, 30.08.2008, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 2:1 | (2:0) | |
07/08 | 26.krog | Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 18.30 | - | Maribor | 2:2 | (2:1) | |
07/08 | 13.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 5:0 | (1:0) | |
06/07 | 21.krog | Maribor, Maribor-umetna trava, 21.04.2007, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) | |
06/07 | 8.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 01.10.2006, ob 15.00 | - | Maribor | 2:1 | (1:0) | |
05/06 | 23.krog | Maribor - umetna trava, 06.05.2006, ob 16.30 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (1:0) | |
05/06 | 10.krog | Velenje - umetna trava, 16.10.2005, ob 15.30 | - | Maribor | 0:8 | (0:4) | |
04/05 | 21.krog | Maribor - umetna trava, 27.04.2005, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 7:0 | (5:0) | |
04/05 | 8.krog | Velenje igrišče z umetno travo, 06.10.2004, ob 15.30 | - | Maribor | 0:4 | (0:0) | |
03/04 | 19.krog | Maribor, 17.04.2004, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 5:1 | (4:1) | |
03/04 | 6.krog | Velenje, 24.09.2003, ob 16.00 | - | Maribor | 0:5 | (0:2) | |
02/03 | 22.krog | Velenje, 22.04.2003, ob 16.30 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
02/03 | 9.krog | Maribor, 05.10.2002, ob 13.30 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Vipoll Veržej | 2 : 1 | MB Tabor |
Dravograd | 2 : 1 | Mura |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 5 | A2S Celje |
Rudar Velenje | 0 : 3 | Maribor |
Aluminij | 0 : 1 | Krško |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 0 | Šampion |
Miklavž | 1 : 1 | Brežice 1919 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |