Sodniki: | Zelenik Matic (glavni sodnik), Bezjak Žiga (1. pomoč), Jakopina Peter (2. pomoč) |
Delegat: | Lepej Drago |
Št. gledalcev: | 100 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
P |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
MB Tabor | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 5 : 0 | MB Tabor |
Z |
MB Tabor | 1 : 0 | Šampion |
Z |
Brežice 1919 | 0 : 2 | MB Tabor |
Z |
MB Tabor | 6 : 1 | Krško |
P |
MB Tabor | 0 : 1 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | ||
NK MB Tabor | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | ||
NK MB Tabor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
NK MB Tabor | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 |
19/20 | 9.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.10.2019, ob 11.00 | MB Tabor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 14.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 11.11.2018, ob 11.00 | MB Tabor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (1:0) |
18/19 | 1.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.08.2018, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | NK MB Tabor | 1:0 | (1:0) |
15/16 | 18.krog | Slovenska Bistrica, ŠP - umetna trava, 19.03.2016, ob 11.00 | - | NK MB Tabor | 3:1 | (1:0) | |
15/16 | 5.krog | Maribor, ŠP Tabor, 05.09.2015, ob 13.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 0:2 | (0:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 3 : 0 | Brežice 1919 |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 0 | MB Tabor |
Miklavž | 2 : 2 | Mura |
Vipoll Veržej | 1 : 2 | A2S Celje |
Šampion | 0 : 4 | Krško |
Drava Dakinda Ptuj | 3 : 1 | Rudar Velenje |
Dravograd | 1 : 2 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |