Sodniki: | Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Močnik Perič Aleš (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč) |
Delegat: | Nikolić Milovan |
Št. gledalcev: | 60 |
Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Koper | 0 : 1 | Interblock |
N |
Interblock | 0 : 0 | Gorica |
P |
VOC Celje | 5 : 0 | Interblock |
P |
Interblock | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Krško | 0 : 2 | Interblock |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Domžale |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Aluminij |
Z |
Interblock | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Interblock | 20 | 6 | 5 | 9 | 21 | ||
Olimpija Ljubljana | 20 | 9 | 5 | 6 | 33 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Interblock | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | ||
Olimpija Ljubljana | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Interblock | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | ||
Olimpija Ljubljana | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 |
18/19 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 17.11.2018, ob 12.00 | Olimpija Ljubljana | - | Interblock | 1:1 | (1:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 18.08.2018, ob 16.00 | Interblock | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 23.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 25.04.2018, ob 14.00 | Interblock | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 13.10.2017, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Interblock | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 24.krog | Ljubljana, ŠPL naravna trava, 13.05.2017, ob 10.00 | Olimpija Ljubljana | - | Interblock | 3:0 | (2:0) |
16/17 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Bele, 23.11.2016, ob 14.00 | Interblock | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
15/16 | 30.krog | Ljubljana, ŠC JAMA, 18.05.2016, ob 17.30 | - | Interblock | 0:3 | (0:1) | |
15/16 | 15.krog | Ljubljana, ŠP Štefana Beleta - um. trava, 07.11.2015, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) | |
14/15 | 30.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 30.05.2015, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:2) | |
14/15 | 15.krog | Ljubljana Bežigrad, Jama umetna trava, 02.11.2014, ob 12.00 | - | Interblock | 1:2 | (1:1) | |
13/14 | 25.krog | Ljubljana, ŠC JAMA-Bežigrad, 07.05.2014, ob 12.00 | - | Interblock | 4:0 | (1:0) | |
13/14 | 10.krog | Ljubljana - Ježica, Športni park Štefana Beleta, 05.10.2013, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) | |
12/13 | 26.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 18.05.2013, ob 15.00 | - | Interblock | 1:1 | (0:1) | |
12/13 | 11.krog | Lj. Ježica (umetna trava), ŠP Štefana Beleta, 27.10.2012, ob 11.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:0) | |
11/12 | 27.krog | Ljubljana, Lj Ježica - umetna trava, 03.06.2012, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:5 | (1:1) | |
11/12 | 12.krog | Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 29.10.2011, ob 13.00 | - | Interblock | 1:0 | (0:0) | |
10/11 | 27.krog | Ljubljana, Lj.Bežigrad-umetna trava, 28.05.2011, ob 15.00 | - | Interblock | 1:1 | (0:1) | |
10/11 | 12.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 07.11.2010, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) | |
09/10 | 29.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 29.05.2010, ob 14.30 | - | Interblock | 1:3 | (1:1) | |
09/10 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Štefan Bele, 15.11.2009, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (1:1) |
23. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 3 : 1 | Krško |
Domžale | 2 : 2 | Krka |
Bravo Publikum | 1 : 3 | Maribor |
Interblock | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Mura |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
Gorica | 1 : 1 | VOC Celje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 63 | |
2 | Domžale | 26 | 54 | |
3 | VOC Celje | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 44 | |
5 | Krško | 26 | 43 | |
6 | Mura | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
8 | Triglav Kranj | 26 | 36 | |
9 | Bravo Publikum | 26 | 31 | |
10 | Koper | 26 | 30 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 23 | |
12 | Interblock | 26 | 23 | |
13 | Krka | 26 | 20 | |
14 | Gorica | 26 | 19 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Hanik Horvat | 21 |
2. | Žan Vipotnik | 16 |
3. | Albin Ahmetaj | 15 |
4. | David Flakus Bosilj | 14 |
Gal Žinič | 14 | |
6. | Rok Jakomin | 13 |
7. | Robert Čakš | 12 |
8. | Nejc Benko | 11 |
9. | Tian Pantelić | 10 |
Anis Đuzić | 10 | |
Martin Pečar | 10 | |
12. | Edison Destani | 9 |
13. | Rene Prodanović | 8 |
Blaž Kanalec | 8 | |
Luka Mesarič | 8 | |
Filip Sivonjić | 8 | |
Gašper Koritnik | 8 | |
Rok Frešer | 8 | |
19. | Rok Gorenc | 7 |
Kristian Dakič | 7 |