Sodniki: | Žagar Jure (glavni sodnik), Cerar Simon (1. pomoč), Garmut Gašper (2. pomoč) |
Delegat: | Hozjan Avgust |
Št. gledalcev: | 50 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Gorica | 1 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 0 : 2 | VOC Celje |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 1 | Krško |
P |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Krka |
P |
Maribor | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | ||
Kalcer Radomlje | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 |
22/23 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 08.04.2023, ob 14.00 | Nova KBM Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 11.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 1:2 | (1:0) |
21/22 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 02.04.2022, ob 14.00 | Radomlje | - | Aluminij | 2:2 | (2:1) |
21/22 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.09.2021, ob 14.00 | Nova KBM Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 04.10.2020, ob 13.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
19/20 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 18.08.2019, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 26.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 15.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.11.2018, ob 12.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 4:2 | (3:1) |
17/18 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 14.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (2:0) |
17/18 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2017, ob 16.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 0:3 | (0:0) |
19. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 5 : 0 | Koper |
Interblock | 2 : 3 | Maribor |
VOC Celje | 4 : 2 | Mura |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | Krško |
Gorica | 1 : 0 | Krka |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Bravo Publikum |
Aluminij | 3 : 1 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 63 | |
2 | Domžale | 26 | 54 | |
3 | VOC Celje | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 44 | |
5 | Krško | 26 | 43 | |
6 | Mura | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
8 | Triglav Kranj | 26 | 36 | |
9 | Bravo Publikum | 26 | 31 | |
10 | Koper | 26 | 30 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 23 | |
12 | Interblock | 26 | 23 | |
13 | Krka | 26 | 20 | |
14 | Gorica | 26 | 19 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Hanik Horvat | 21 |
2. | Žan Vipotnik | 16 |
3. | Albin Ahmetaj | 15 |
4. | David Flakus Bosilj | 14 |
Gal Žinič | 14 | |
6. | Rok Jakomin | 13 |
7. | Robert Čakš | 12 |
8. | Nejc Benko | 11 |
9. | Tian Pantelić | 10 |
Anis Đuzić | 10 | |
Martin Pečar | 10 | |
12. | Edison Destani | 9 |
13. | Rene Prodanović | 8 |
Blaž Kanalec | 8 | |
Luka Mesarič | 8 | |
Filip Sivonjić | 8 | |
Gašper Koritnik | 8 | |
Rok Frešer | 8 | |
19. | Rok Gorenc | 7 |
Kristian Dakič | 7 |