Sodniki: | Božičko Simon (glavni sodnik), Mileta Lovro (1. pomoč), Hozyan Uroš (2. pomoč) |
Delegat: | Hafner Marko |
Št. gledalcev: | 100 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Domžale |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Aluminij |
Z |
Interblock | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Gorica |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Krško | 2 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Mura |
P |
Krka | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 24 | 13 | 5 | 6 | 37 | ||
Triglav Kranj | 24 | 6 | 5 | 13 | 24 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 13 | 8 | 3 | 2 | 25 | ||
Triglav Kranj | 13 | 2 | 3 | 8 | 12 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 | ||
Triglav Kranj | 11 | 4 | 2 | 5 | 12 |
21/22 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.05.2022, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 3:0 | (1:0) |
21/22 | 13.krog | Kranj, Športni center Kranj, 14.11.2021, ob 12.00 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.08.2020, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 3:2 | (0:2) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 05.10.2019, ob 13.30 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:1 | (2:0) |
18/19 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.03.2019, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:2 | (0:1) |
18/19 | 4.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 2:4 | (1:2) |
17/18 | 25.krog | Kranj, Športni center Kranj, 20.05.2018, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 28.10.2017, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:1) |
16/17 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 08.04.2017, ob 14.00 | NOGA Triglav | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:1) |
16/17 | 6.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 26.11.2016, ob 12.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 3:0 | (1:0) |
15/16 | 28.krog | Dob, NK Dob, 15.05.2016, ob 15.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:1) | |
15/16 | 13.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 28.10.2015, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 29.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo- umetna trava, 23.05.2015, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 4:0 | (3:0) | |
14/15 | 14.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 29.10.2014, ob 15.00 | - | Olimpija Ljubljana | 4:0 | (3:0) | |
13/14 | 27.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 10.05.2014, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) | |
13/14 | 12.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 19.10.2013, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) | |
12/13 | 16.krog | Ljubljana, Jama - umetna trava, 02.12.2012, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) | |
12/13 | 1.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 11.08.2012, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:0) | |
11/12 | 21.krog | Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 24.03.2012, ob 12.30 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) | |
11/12 | 6.krog | Kranj, ŠP Kranj-umetna trava, 17.09.2011, ob 14.30 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) | |
10/11 | 24.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 16.04.2011, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) | |
10/11 | 9.krog | Ljubljana, Jama za bežigradom, 02.10.2010, ob 13.30 | - | Triglav Kranj | 1:3 | (1:2) | |
09/10 | 27.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.05.2010, ob 16.30 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:0) | |
09/10 | 12.krog | Ljubljana, LJ-Bežigrad - umetna trava, 31.10.2009, ob 10.00 | - | Triglav Kranj | 2:0 | (0:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
Koper | 0 : 1 | Maribor |
Krka | 4 : 1 | Kalcer Radomlje |
Mura | 2 : 0 | Bravo Publikum |
Krško | 3 : 0 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Triglav Kranj |
VOC Celje | 1 : 2 | Aluminij |
Gorica | 1 : 2 | Interblock |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 63 | |
2 | Domžale | 26 | 54 | |
3 | VOC Celje | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 44 | |
5 | Krško | 26 | 43 | |
6 | Mura | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
8 | Triglav Kranj | 26 | 36 | |
9 | Bravo Publikum | 26 | 31 | |
10 | Koper | 26 | 30 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 23 | |
12 | Interblock | 26 | 23 | |
13 | Krka | 26 | 20 | |
14 | Gorica | 26 | 19 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Hanik Horvat | 21 |
2. | Žan Vipotnik | 16 |
3. | Albin Ahmetaj | 15 |
4. | David Flakus Bosilj | 14 |
Gal Žinič | 14 | |
6. | Rok Jakomin | 13 |
7. | Robert Čakš | 12 |
8. | Nejc Benko | 11 |
9. | Tian Pantelić | 10 |
Anis Đuzić | 10 | |
Martin Pečar | 10 | |
12. | Edison Destani | 9 |
13. | Rene Prodanović | 8 |
Blaž Kanalec | 8 | |
Luka Mesarič | 8 | |
Filip Sivonjić | 8 | |
Gašper Koritnik | 8 | |
Rok Frešer | 8 | |
19. | Rok Gorenc | 7 |
Kristian Dakič | 7 |