Sodniki: | Rumež Aleš (glavni sodnik), Ivanuša Sergej (1. pomoč), Podplatnik Nejc (2. pomoč) |
Delegat: | Avdagić Meho |
Št. gledalcev: | 80 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Krka |
P |
Maribor | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Krka | 1 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 0 | Koper |
Z |
Maribor | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Bravo Publikum | 1 : 3 | Maribor |
N |
Maribor | 1 : 1 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | ||
Maribor | 10 | 8 | 1 | 1 | 28 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | ||
Maribor | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | ||
Maribor | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 |
22/23 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.03.2023, ob 12.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 21.08.2022, ob 14.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:5 | (0:3) |
21/22 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 05.05.2022, ob 12.00 | Radomlje | - | Maribor | 2:1 | (1:1) |
21/22 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 17.11.2021, ob 12.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (3:0) |
20/21 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 19.08.2020, ob 15.00 | Radomlje | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 30.10.2019, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:3 | (0:0) |
18/19 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 24.04.2019, ob 16.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 2:4 | (1:1) |
18/19 | 6.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 16.09.2018, ob 14.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 16.05.2018, ob 15.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (3:0) |
17/18 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 21.10.2017, ob 13.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 2:3 | (0:1) |
11. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 2 : 3 | Maribor |
Interblock | 0 : 2 | VOC Celje |
Gorica | 0 : 1 | Koper |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Krško |
Bravo Publikum | 3 : 2 | Krka |
Domžale | 2 : 0 | Mura |
Aluminij | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 63 | |
2 | Domžale | 26 | 54 | |
3 | VOC Celje | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 44 | |
5 | Krško | 26 | 43 | |
6 | Mura | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
8 | Triglav Kranj | 26 | 36 | |
9 | Bravo Publikum | 26 | 31 | |
10 | Koper | 26 | 30 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 23 | |
12 | Interblock | 26 | 23 | |
13 | Krka | 26 | 20 | |
14 | Gorica | 26 | 19 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Hanik Horvat | 21 |
2. | Žan Vipotnik | 16 |
3. | Albin Ahmetaj | 15 |
4. | David Flakus Bosilj | 14 |
Gal Žinič | 14 | |
6. | Rok Jakomin | 13 |
7. | Robert Čakš | 12 |
8. | Nejc Benko | 11 |
9. | Tian Pantelić | 10 |
Anis Đuzić | 10 | |
Martin Pečar | 10 | |
12. | Edison Destani | 9 |
13. | Rene Prodanović | 8 |
Blaž Kanalec | 8 | |
Luka Mesarič | 8 | |
Filip Sivonjić | 8 | |
Gašper Koritnik | 8 | |
Rok Frešer | 8 | |
19. | Rok Gorenc | 7 |
Kristian Dakič | 7 |