2. krog |  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza |  18.08.2018 ob 15.30

Maribor

0 : 2

Gorica

Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik), Zidar Blaž (1. pomoč), Bukovec Janko (2. pomoč)
Delegat: Tompa Marjan
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
N
Krško 1 : 1 Maribor
N
Maribor 1 : 1 Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 0 : 2 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Maribor
Gorica
Z
Gorica 2 : 1 Krško
Z
Aluminij 0 : 3 Gorica
P
Gorica 2 : 3 Ilirija Extra-Lux
P
Kalcer Radomlje 2 : 1 Gorica
Z
Gorica 2 : 1 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 37 18 8 11 76
Gorica 37 11 8 18 48
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 19 8 7 4 39
Gorica 19 4 7 8 25
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 10 1 7 37
Gorica 18 7 1 10 23



Vse medsebojne tekme

18/19  2.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 18.08.2018, ob 15.30  Maribor - Gorica 0:2  (0:0) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.03.2018, ob 13.00  Maribor - Gorica 1:0  (0:0) 
17/18  5.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 26.11.2017, ob 12.00  Gorica - Maribor 0:4  (0:2) 
16/17  15.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 07.03.2017, ob 12.00  Gorica - Maribor 0:2  (0:0) 
16/17  2.krog  Športni park Tabor, 14.08.2016, ob 16.00  Maribor - Gorica 3:3  (1:0) 
15/16  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.04.2016, ob 12.00  - 3:3  (2:1) 
15/16  7.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 20.09.2015, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  30.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 30.05.2015, ob 12.00  - 2:6  (0:3) 
14/15  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-Umetna trava, 31.10.2014, ob 12.00  - 6:2  (3:0) 
13/14  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.11.2013, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
13/14  1.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 10.08.2013, ob 16.00  - 2:1  (0:0) 
12/13  29.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 09.06.2013, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.11.2012, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
11/12  26.krog  Maribor, Maribor-Ljudski vrt UT, 19.05.2012, ob 12.00  - 4:0  (1:0) 
11/12  11.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 23.10.2011, ob 13.30  - 2:2  (1:1) 
10/11  29.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.06.2011, ob 14.30  - 2:2  (2:1) 
10/11  14.krog  Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 21.11.2010, ob 13.00  - 2:3  (1:2) 
09/10  27.krog  Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 16.05.2010, ob 15.00  - 0:2  (0:0) 
09/10  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2009, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
08/09  29.krog  Nova Gorica, Igrišče ob Kornu, 13.05.2009, ob 17.00  - 1:2  (0:0) 
08/09  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 14.11.2008, ob 12.00  - 2:0  (2:0) 
07/08  23.krog  Nova Gorica, UMETNA TRAVA, 03.05.2008, ob 14.30  - 1:4  (1:2) 
07/08  10.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 06.10.2007, ob 13.30  - 1:1  (1:0) 
06/07  22.krog  Nova Gorica, Nova Gorica-umetna trava, 21.04.2007, ob 14.00  - 2:1  (0:1) 
06/07  9.krog  Maribor, Maribor, 30.09.2006, ob 13.30  - 1:2  (1:1) 
05/06  25.krog  Nova Gorica, Športni park, 13.05.2006, ob 14.30  - 2:1  (1:1) 
05/06  12.krog  Maribor, Ljudski Vrt, 30.10.2005, ob 11:00  - 1:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Nova Gorica, 05.06.2005, ob 14.30  - 1:0  (0:0) 
04/05  13.krog  Maribor, 06.11.2004, ob 12.00  - 3:3  (2:1) 
03/04  21.krog  Na igrišču NK Adria v Mirnu, 08.05.2004, ob 14.30  - 0:2  (0:2) 
03/04  8.krog  Maribor, 27.09.2003, ob 13.30  - 1:1  (0:1) 
02/03  22.krog  Maribor, 30.04.2003, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
02/03  9.krog  Nova Gorica, 05.10.2002, ob 13.30  - 1:3  (1:3) 
01/02  17.krog  Nova Gorica, 17.03.2002, ob 13.00  - 2:1  (2:0) 
01/02  4.krog  Maribor, 29.08.2001, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
00/01  23.krog  Nova Gorica, 05.05.2001, ob 13.00  - 3:1  (1:0) 
00/01  10.krog  Maribor, 07.10.2000, ob 13.30  - 5:2  (2:1) 

2. krog
Triglav Kranj 2 : 2 VOC Celje
Maribor 0 : 2 Gorica
Bravo Publikum 0 : 0 Mura
Drava Dakinda Ptuj 1 : 5 Aluminij
Domžale 4 : 0 Kalcer Radomlje
Interblock 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Krško 1 : 2 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Gorica 10 21
3 Ilirija Extra-Lux 8 18
4 Maribor 9 17
5 Mura 10 17
6 Kalcer Radomlje 9 17
7 Krško 9 12
8 Aluminij 10 11
9 Triglav Kranj 10 11
10 Olimpija Ljubljana 8 10
11 VOC Celje 9 10
12 Bravo Publikum 9 8
13 Drava Dakinda Ptuj 9 7
14 Interblock 10 1

STRELCI
1. Žan Vipotnik 8
Benjamin Šeško 8
3. Kristjan Sagadin 6
4. Filip Nikola Ostojič 5
David Flakus Bosilj 5
6. Tristan Ciglar 4
Domen Žur 4
Vito Štrakl 4
Aljaž Antolin 4
Svit Sešlar 4
Albin Ahmetaj 4
Kristijan Frlic 4
Žan Jevšenak 4
Zak Kavrečič 4
Vit Prusnik 4
Nick Perc 4
17. Anže Perpar 3
Tjaš Begić 3
Anej Polak 3
Luka Vuković 3

DELI NA