Sodniki: | Novarlić Damjan (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč) |
Delegat: | Rogelj Roman |
Št. gledalcev: | 100 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Olimpija Ljubljana | 5 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Mura |
N |
VOC Celje | 0 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 0 : 5 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 4 | VOC Celje |
Z |
Gorica | 0 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 14 | 7 | 1 | 6 | 24 | ||
Aluminij | 14 | 6 | 1 | 7 | 24 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | ||
Aluminij | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | ||
Aluminij | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 |
23/24 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 01.04.2024, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
23/24 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.09.2023, ob 12.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 24.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 30.04.2023, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.10.2022, ob 12.30 | Nova KBM Aluminij | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.04.2022, ob 14.00 | Nova KBM Aluminij | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:1) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 18.09.2021, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 5:1 | (4:0) |
20/21 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 24.03.2021, ob 13.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 5.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.09.2019, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
18/19 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.11.2018, ob 12.00 | Aluminij | - | ND Ilirija | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.08.2018, ob 15.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Aluminij | 4:3 | (2:1) |
14/15 | 30.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.05.2015, ob 15.30 | - | ND Ilirija | 4:3 | (2:3) | |
14/15 | 15.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 02.11.2014, ob 12.00 | - | Aluminij | 0:5 | (0:3) | |
13/14 | 21.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.03.2014, ob 11.00 | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:0) | |
13/14 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 07.09.2013, ob 15.00 | - | Aluminij | 1:2 | (1:2) |
1. krog | ||
---|---|---|
Mura | 1 : 0 | Interblock |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 3 | Aluminij |
Gorica | 2 : 3 | Triglav Kranj |
Kalcer Radomlje | 2 : 2 | Krško |
Olimpija Ljubljana | 0 : 4 | Domžale |
VOC Celje | 4 : 0 | Bravo Publikum |
Maribor | 2 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 61 | |
2 | Domžale | 26 | 59 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
4 | Mura | 26 | 49 | |
5 | VOC Celje | 26 | 45 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 40 | |
7 | Gorica | 26 | 37 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 37 | |
9 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 36 | |
10 | Aluminij | 26 | 28 | |
11 | Bravo Publikum | 26 | 28 | |
12 | Krško | 26 | 22 | |
13 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 16 | |
14 | Interblock | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 37 |
2. | Benjamin Šeško | 21 |
3. | Filip Nikola Ostojič | 20 |
4. | Aljaž Antolin | 14 |
Albin Ahmetaj | 14 | |
6. | Haris Sadiković | 13 |
Vito Štrakl | 13 | |
Kristjan Sagadin | 13 | |
9. | Jan Bruno Kralj | 12 |
10. | Patrick Vodeb | 10 |
Svit Sešlar | 10 | |
Nejc Gradišar | 10 | |
Urh Lampret | 10 | |
14. | Luka Vuković | 9 |
Nick Perc | 9 | |
16. | Rok Erniša | 8 |
Tristan Ciglar | 8 | |
Nejc Medved | 8 | |
19. | Žan Jevšenak | 7 |
Nedim Ljubijankič | 7 |