Sodniki: | Golob Janko (glavni sodnik), Podplatnik Nejc (1. pomoč), Mileta Lovro (2. pomoč) |
Delegat: | Tratnjek Andrej |
Št. gledalcev: | 80 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 4 | Kalcer Radomlje |
P |
Bravo Publikum | 1 : 0 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Domžale |
P |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 0 : 2 | Maribor |
P |
Kalcer Radomlje | 3 : 1 | Krka |
Z |
Krka | 2 : 1 | Bravo Publikum |
P |
Domžale | 4 : 0 | Krka |
P |
Krka | 0 : 2 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | ||
Krka | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
Krka | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | ||
Krka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 |
23/24 | 21.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 11.03.2024, ob 15.00 | Krka | - | Mura | 0:3 | (0:2) |
23/24 | 6.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 26.08.2023, ob 11.00 | Mura | - | Krka | 4:2 | (3:0) |
22/23 | 14.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 06.11.2022, ob 13.30 | Krka | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 07.08.2022, ob 13.30 | Mura | - | Krka | 1:3 | (0:2) |
21/22 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.02.2022, ob 12.00 | Mura | - | Krka | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 18.08.2021, ob 17.00 | Krka | - | Mura | 3:1 | (2:1) |
17/18 | 15.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 18.11.2017, ob 14.00 | Mura | - | Krka | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT, 13.08.2017, ob 17.30 | Krka | - | Mura | 4:2 | (2:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Interblock | 4 : 1 | Triglav Kranj |
Gorica | 0 : 1 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 7 : 1 | Kalcer Radomlje |
Krško | 1 : 2 | Maribor |
Mura | 1 : 0 | Krka |
Aluminij | 3 : 0 | Koper |
VOC Celje | 1 : 1 | Bravo Publikum |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Domžale | 26 | 55 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 48 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 39 | |
5 | VOC Celje | 26 | 39 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 38 | |
8 | Krško | 26 | 36 | |
9 | Interblock | 26 | 35 | |
10 | Kalcer Radomlje | 26 | 31 | |
11 | Aluminij | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 28 | |
13 | Koper | 26 | 21 | |
14 | Mura | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 21 |
2. | Matevž Turkuš | 17 |
3. | Izidor Erazem Kamšek | 13 |
4. | Marsel Stare | 12 |
Jure Perger | 12 | |
Jan Poljanec | 12 | |
7. | Jaka Kuhar | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Sebastjan Šlak | 11 | |
Nik Jermol | 11 | |
11. | Žan Rogelj | 10 |
Teo Milič | 10 | |
13. | Luka Filip | 9 |
Tomi Horvat | 9 | |
Jan Štrukelj | 9 | |
Anis Jašaragič | 9 | |
17. | Simon Gregorin | 8 |
Timotej Rešetič | 8 | |
Žan Medved | 8 | |
20. | Vid Eržen | 7 |