Sodniki: | Rumež Aleš (glavni sodnik), Mileta Lovro (1. pomoč), Dovnik Iztok (2. pomoč) |
Delegat: | Mauko Igor |
Št. gledalcev: | 70 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 4 | Kalcer Radomlje |
P |
Bravo Publikum | 1 : 0 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Domžale |
P |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
VOC Celje | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Krško | 1 : 2 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Mura |
Z |
Krka | 0 : 2 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | ||
Triglav Kranj | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
Triglav Kranj | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | ||
Triglav Kranj | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 |
21/22 | 24.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 13.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 4:0 | (3:0) |
21/22 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.02.2022, ob 14.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 9.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.03.2021, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 5.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 16.30 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 16.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 02.03.2019, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 1:4 | (0:3) |
18/19 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 25.08.2018, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:3 | (1:2) |
17/18 | 23.krog | Kranj, Športni center Kranj, 05.05.2018, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 10.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 14.10.2017, ob 15.00 | Mura | - | Triglav Kranj | 2:2 | (1:1) |
10. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 1 : 1 | Bravo Publikum |
Krka | 1 : 2 | Domžale |
Mura | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Krško | 1 : 2 | Aluminij |
VOC Celje | 2 : 1 | Gorica |
Koper | 0 : 0 | Kalcer Radomlje |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Interblock |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Domžale | 26 | 55 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 48 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 39 | |
5 | VOC Celje | 26 | 39 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 38 | |
8 | Krško | 26 | 36 | |
9 | Interblock | 26 | 35 | |
10 | Kalcer Radomlje | 26 | 31 | |
11 | Aluminij | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 28 | |
13 | Koper | 26 | 21 | |
14 | Mura | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 21 |
2. | Matevž Turkuš | 17 |
3. | Izidor Erazem Kamšek | 13 |
4. | Marsel Stare | 12 |
Jure Perger | 12 | |
Jan Poljanec | 12 | |
7. | Jaka Kuhar | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Sebastjan Šlak | 11 | |
Nik Jermol | 11 | |
11. | Žan Rogelj | 10 |
Teo Milič | 10 | |
13. | Luka Filip | 9 |
Tomi Horvat | 9 | |
Jan Štrukelj | 9 | |
Anis Jašaragič | 9 | |
17. | Simon Gregorin | 8 |
Timotej Rešetič | 8 | |
Žan Medved | 8 | |
20. | Vid Eržen | 7 |