Sodniki: | Omerzel Andrej (glavni sodnik), Jeger Gregor (1. pomoč), Šobot Danijel (2. pomoč) |
Delegat: | Fatur Branko |
Št. gledalcev: | 80 |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 2 : 3 | Interblock |
P |
Maribor | 7 : 0 | Koper |
P |
Koper | 0 : 4 | Gorica |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
P |
Koper | 1 : 3 | VOC Celje |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 4 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 1 | Krka |
P |
Maribor | 3 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Bravo Publikum |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 |
23/24 | 17.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 03.12.2023, ob 13.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 4:2 | (1:2) |
23/24 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 20.09.2023, ob 16.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 26.02.2023, ob 13.30 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 3:2 | (2:1) |
22/23 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 17.08.2022, ob 18.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 21.11.2021, ob 13.30 | Radomlje | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 07.08.2021, ob 19.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 4:2 | (2:1) |
20/21 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 13.09.2020, ob 18.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 0:3 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 13.10.2019, ob 16.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 06.05.2018, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 15.10.2017, ob 13.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 0:0 | (0:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 1 : 1 | Bravo Publikum |
Krka | 1 : 2 | Domžale |
Mura | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Krško | 1 : 2 | Aluminij |
VOC Celje | 2 : 1 | Gorica |
Koper | 0 : 0 | Kalcer Radomlje |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Interblock |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Domžale | 26 | 55 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 48 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 39 | |
5 | VOC Celje | 26 | 39 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 38 | |
8 | Krško | 26 | 36 | |
9 | Interblock | 26 | 35 | |
10 | Kalcer Radomlje | 26 | 31 | |
11 | Aluminij | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 28 | |
13 | Koper | 26 | 21 | |
14 | Mura | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 21 |
2. | Matevž Turkuš | 17 |
3. | Izidor Erazem Kamšek | 13 |
4. | Marsel Stare | 12 |
Jure Perger | 12 | |
Jan Poljanec | 12 | |
7. | Jaka Kuhar | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Sebastjan Šlak | 11 | |
Nik Jermol | 11 | |
11. | Žan Rogelj | 10 |
Teo Milič | 10 | |
13. | Luka Filip | 9 |
Tomi Horvat | 9 | |
Jan Štrukelj | 9 | |
Anis Jašaragič | 9 | |
17. | Simon Gregorin | 8 |
Timotej Rešetič | 8 | |
Žan Medved | 8 | |
20. | Vid Eržen | 7 |