Sodniki: | Gergič Nejc (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Močivnik Joži (2. pomoč) |
Delegat: | Koren Jožef |
Št. gledalcev: | 70 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Gorica | 2 : 1 | Aluminij |
N |
Aluminij | 0 : 0 | VOC Celje |
P |
Olimpija Ljubljana | 6 : 1 | Aluminij |
N |
Aluminij | 2 : 2 | Krško |
P |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 4 | Kalcer Radomlje |
P |
Bravo Publikum | 1 : 0 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Domžale |
P |
Triglav Kranj | 2 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 11 | 4 | 1 | 6 | 18 | ||
Mura | 11 | 6 | 1 | 4 | 24 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | ||
Mura | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | ||
Mura | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 |
23/24 | 10.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 29.09.2023, ob 15.30 | Mura | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 26.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 06.05.2023, ob 13.30 | Mura | - | Aluminij | 5:2 | (2:2) |
22/23 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.10.2022, ob 13.30 | Nova KBM Aluminij | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 22.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 13.00 | Mura | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) |
21/22 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 16.10.2021, ob 15.00 | Nova KBM Aluminij | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 13.00 | Aluminij | - | Mura | 1:3 | (0:2) |
19/20 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 15.00 | Aluminij | - | Mura | 3:2 | (1:1) |
18/19 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 15.00 | Mura | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) |
18/19 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.10.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Mura | 4:2 | (1:1) |
17/18 | 22.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 13.00 | Mura | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
17/18 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 13.00 | Aluminij | - | Mura | 3:2 | (0:1) |
9. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 3 : 2 | Mura |
Bravo Publikum | 3 : 0 | Kalcer Radomlje |
VOC Celje | 2 : 3 | Koper |
Interblock | 3 : 1 | Krško |
Domžale | 3 : 1 | Maribor |
Gorica | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Domžale | 26 | 55 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 48 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 39 | |
5 | VOC Celje | 26 | 39 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 38 | |
8 | Krško | 26 | 36 | |
9 | Interblock | 26 | 35 | |
10 | Kalcer Radomlje | 26 | 31 | |
11 | Aluminij | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 28 | |
13 | Koper | 26 | 21 | |
14 | Mura | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 21 |
2. | Matevž Turkuš | 17 |
3. | Izidor Erazem Kamšek | 13 |
4. | Marsel Stare | 12 |
Jure Perger | 12 | |
Jan Poljanec | 12 | |
7. | Jaka Kuhar | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Sebastjan Šlak | 11 | |
Nik Jermol | 11 | |
11. | Žan Rogelj | 10 |
Teo Milič | 10 | |
13. | Luka Filip | 9 |
Tomi Horvat | 9 | |
Jan Štrukelj | 9 | |
Anis Jašaragič | 9 | |
17. | Simon Gregorin | 8 |
Timotej Rešetič | 8 | |
Žan Medved | 8 | |
20. | Vid Eržen | 7 |