Sodniki: | Zirnstein Kevin (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Olenik Alen (2. pomoč) |
Delegat: | Sulič Tomaž |
Št. gledalcev: | 120 |
Gorica | |||
---|---|---|---|
Z |
Gorica | 2 : 1 | Aluminij |
P |
Interblock | 2 : 0 | Gorica |
Z |
Koper | 0 : 4 | Gorica |
N |
Gorica | 0 : 0 | VOC Celje |
P |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Gorica |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 6 : 1 | Aluminij |
P |
Interblock | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gorica | 25 | 8 | 6 | 11 | 29 | ||
Olimpija Ljubljana | 25 | 11 | 6 | 8 | 47 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gorica | 14 | 5 | 5 | 4 | 17 | ||
Olimpija Ljubljana | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gorica | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 7 | 1 | 3 | 29 |
23/24 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 28.10.2023, ob 15.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.05.2023, ob 13.30 | Olimpija Ljubljana | - | Gorica | 4:0 | (3:0) |
22/23 | 13.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 29.10.2022, ob 14.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 2.krog | Renče, Igrišče Renče, 19.08.2020, ob 17.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:0) |
19/20 | 5.krog | Renče, Igrišče Renče, 14.09.2019, ob 16.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (1:2) |
18/19 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 08.05.2019, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Gorica | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 6.krog | Renče, Igrišče Renče, 03.10.2018, ob 16.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 21.04.2018, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Gorica | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 03.12.2017, ob 14.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) |
16/17 | 20.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 15.04.2017, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Gorica | 6:0 | (5:0) |
16/17 | 7.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 25.09.2016, ob 16.00 | Gorica | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) |
15/16 | 20.krog | Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 05.03.2016, ob 15.00 | - | Gorica | 1:4 | (0:1) | |
15/16 | 5.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 05.09.2015, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) | |
14/15 | 18.krog | Ljubljana-Bežigrad, Jama umetna trava, 22.11.2014, ob 14.00 | - | Gorica | 1:2 | (1:1) | |
14/15 | 3.krog | Nova Gorica, Igrišče z umetno travo, 16.08.2014, ob 18.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) | |
13/14 | 30.krog | Nova Gorica, Športni park-glavno igrišče, 28.05.2014, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (1:1) | |
13/14 | 15.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 09.11.2013, ob 14.00 | - | Gorica | 3:1 | (0:1) | |
12/13 | 28.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 01.06.2013, ob 17.30 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) | |
12/13 | 13.krog | Ljubljana, ŠC Jama-Umetna trava, 11.11.2012, ob 14.00 | - | Gorica | 3:2 | (0:1) | |
11/12 | 24.krog | Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 14.04.2012, ob 16.00 | - | Gorica | 0:2 | (0:0) | |
11/12 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 08.10.2011, ob 15.30 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) | |
10/11 | 26.krog | Nova Gorica, Športni park, 01.06.2011, ob 18.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:3 | (1:0) | |
10/11 | 11.krog | Ljubljana, Jama centralnega stadiona, 24.10.2010, ob 15.30 | - | Gorica | 1:1 | (0:1) | |
09/10 | 28.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.05.2010, ob 17.30 | - | Gorica | 4:0 | (3:0) | |
09/10 | 13.krog | Nova Gorica, Športni park - umetna trava, 07.11.2009, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) |
9. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 3 : 2 | Mura |
Bravo Publikum | 3 : 0 | Kalcer Radomlje |
VOC Celje | 2 : 3 | Koper |
Interblock | 3 : 1 | Krško |
Domžale | 3 : 1 | Maribor |
Gorica | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Domžale | 26 | 55 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 48 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 39 | |
5 | VOC Celje | 26 | 39 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 38 | |
8 | Krško | 26 | 36 | |
9 | Interblock | 26 | 35 | |
10 | Kalcer Radomlje | 26 | 31 | |
11 | Aluminij | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 28 | |
13 | Koper | 26 | 21 | |
14 | Mura | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 21 |
2. | Matevž Turkuš | 17 |
3. | Izidor Erazem Kamšek | 13 |
4. | Marsel Stare | 12 |
Jure Perger | 12 | |
Jan Poljanec | 12 | |
7. | Jaka Kuhar | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Sebastjan Šlak | 11 | |
Nik Jermol | 11 | |
11. | Žan Rogelj | 10 |
Teo Milič | 10 | |
13. | Luka Filip | 9 |
Tomi Horvat | 9 | |
Jan Štrukelj | 9 | |
Anis Jašaragič | 9 | |
17. | Simon Gregorin | 8 |
Timotej Rešetič | 8 | |
Žan Medved | 8 | |
20. | Vid Eržen | 7 |