Sodniki: | Veselič Samo (glavni sodnik), Šobot Danijel (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč) |
Delegat: | Kokolj Andrej |
Št. gledalcev: | 80 |
VOC Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
VOC Celje | 2 : 1 | Triglav Kranj |
N |
Aluminij | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Interblock |
N |
Gorica | 0 : 0 | VOC Celje |
Z |
Koper | 1 : 3 | VOC Celje |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 2 : 3 | Interblock |
P |
Maribor | 7 : 0 | Koper |
P |
Koper | 0 : 4 | Gorica |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
P |
Koper | 1 : 3 | VOC Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Celje | 44 | 14 | 8 | 22 | 76 | ||
Koper | 44 | 22 | 8 | 14 | 99 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 22 | 8 | 1 | 13 | 40 | ||
Koper | 22 | 13 | 1 | 8 | 41 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 22 | 6 | 7 | 9 | 36 | ||
Koper | 22 | 9 | 7 | 6 | 58 |
23/24 | 21.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 08.03.2024, ob 15.00 | Koper | - | A2S Celje | 2:3 | (1:2) |
23/24 | 6.krog | Celje, Stadion Skalna klet Celje, 25.08.2023, ob 17.45 | A2S Celje | - | Koper | 0:3 | (0:1) |
22/23 | 21.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 15.04.2023, ob 18.00 | Koper | - | Celje | 1:3 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2022, ob 14.30 | A2S Celje | - | Koper | 0:4 | (0:2) |
21/22 | 24.krog | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 08.05.2022, ob 17.00 | A2S Celje | - | Koper | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 30.10.2021, ob 17.30 | Koper | - | Celje | 2:2 | (0:1) |
20/21 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 10.10.2020, ob 17.00 | Koper | - | Celje | 2:2 | (1:2) |
19/20 | 8.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 06.10.2019, ob 13.00 | VOC Celje | - | Koper | 0:2 | (0:2) |
17/18 | 22.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 18.04.2018, ob 17.30 | Koper | - | Celje | 1:3 | (1:0) |
17/18 | 9.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 07.10.2017, ob 14.30 | VOC Celje | - | Koper | 2:3 | (1:2) |
16/17 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.04.2017, ob 15.00 | Koper | - | Celje | 3:1 | (2:0) |
16/17 | 7.krog | Celje, Olimp, 24.09.2016, ob 16.00 | VOC Celje | - | Koper | 0:2 | (0:1) |
15/16 | 21.krog | Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.03.2016, ob 15.00 | - | Celje | 6:1 | (3:1) | |
15/16 | 6.krog | Celje, Arena Petrol-naravna trava, 13.09.2015, ob 16.00 | - | Koper | 0:1 | (0:1) | |
14/15 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.11.2014, ob 17.00 | - | Celje | 4:1 | (1:0) | |
14/15 | 1.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 09.08.2014, ob 17.30 | - | Koper | 2:3 | (1:1) | |
13/14 | 28.krog | Celje, OLIMP-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00 | - | Koper | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 13.krog | Kopere, ŠRC Bonifika-umetna trava, 27.10.2013, ob 15.00 | - | Celje | 2:0 | (1:0) | |
12/13 | 28.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 01.06.2013, ob 17.30 | - | Koper | 1:1 | (0:0) | |
12/13 | 13.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 11.11.2012, ob 14.00 | - | Celje | 3:1 | (0:1) | |
11/12 | 29.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 13.06.2012, ob 18.00 | - | Koper | 1:3 | (0:1) | |
11/12 | 14.krog | Koper, Šrc Bonifika, 12.11.2011, ob 14.00 | - | Celje | 4:4 | (2:0) | |
10/11 | 19.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 12.03.2011, ob 14.00 | - | Koper | 6:2 | (1:0) | |
10/11 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 08.09.2010, ob 17.00 | - | Celje | 2:2 | (0:1) | |
09/10 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 18.03.2010, ob 16.00 | - | Celje | 0:1 | (0:0) | |
09/10 | 5.krog | Celje, Olimp, 29.08.2009, ob 17.00 | - | Koper | 5:1 | (3:1) | |
08/09 | 17.krog | Celje, Olimp, 06.12.2008, ob 13.30 | - | Koper | 0:2 | (0:0) | |
08/09 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 09.08.2008, ob 18.00 | - | Celje | 1:1 | (0:0) | |
07/08 | 15.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 16.00 | - | Koper | 4:0 | (1:0) | |
07/08 | 2.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00 | - | Celje | 1:1 | (0:1) | |
06/07 | 26.krog | Koper, Koper, 18.05.2007, ob 18.00 | - | Celje | 0:1 | (0:0) | |
06/07 | 13.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.00 | - | Koper | 0:2 | (0:0) | |
05/06 | 26.krog | Koper - umetna trava, Koper - umatna trava, 20.05.2006, ob 17.00 | - | Celje | 3:1 | (1:1) | |
05/06 | 13.krog | Štadion OLIMP-umetna trava, 05.11.2005, ob 14.00 | - | Koper | 6:0 | (0:0) | |
04/05 | 26.krog | Štadion Olimp - umetna trava, 05.06.2005, ob 18.00 | - | Koper | 2:4 | (0:2) | |
04/05 | 13.krog | Koper - igrišče z umetno travo, 06.11.2004, ob 14.00 | - | Celje | 8:2 | (3:0) | |
03/04 | 21.krog | Skalna klet-Celje, 08.05.2004, ob 18.00 | - | Koper | 3:2 | (1:1) | |
03/04 | 8.krog | Koper, 28.09.2003, ob 15.30 | - | Celje | 6:1 | (2:0) | |
02/03 | 23.krog | Na igrišču NK Olimp, Celje, 17.05.2003, ob 16.30 | - | Koper | 4:2 | (1:0) | |
02/03 | 10.krog | Na igrišču v Dekanih, 13.10.2002, ob 15.30 | - | Celje | 1:1 | (0:1) | |
01/02 | 25.krog | Koper, 18.05.2002, ob 16.30 | - | Celje | 6:3 | (1:2) | |
01/02 | 12.krog | Na igrišču NK Olimp, 20.10.2001, ob 15.00 | - | Koper | 1:0 | (1:0) | |
00/01 | 19.krog | NK Olimp, 07.04.2001, ob 17.00 | - | Koper | 2:0 | (0:0) | |
00/01 | 6.krog | Koper, Bonifika, 10.09.2000, ob 16.30 | - | Celje | 0:1 | (0:1) |
9. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 3 : 2 | Mura |
Bravo Publikum | 3 : 0 | Kalcer Radomlje |
VOC Celje | 2 : 3 | Koper |
Interblock | 3 : 1 | Krško |
Domžale | 3 : 1 | Maribor |
Gorica | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Domžale | 26 | 55 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 48 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 39 | |
5 | VOC Celje | 26 | 39 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 38 | |
8 | Krško | 26 | 36 | |
9 | Interblock | 26 | 35 | |
10 | Kalcer Radomlje | 26 | 31 | |
11 | Aluminij | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 28 | |
13 | Koper | 26 | 21 | |
14 | Mura | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 21 |
2. | Matevž Turkuš | 17 |
3. | Izidor Erazem Kamšek | 13 |
4. | Marsel Stare | 12 |
Jure Perger | 12 | |
Jan Poljanec | 12 | |
7. | Jaka Kuhar | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Sebastjan Šlak | 11 | |
Nik Jermol | 11 | |
11. | Žan Rogelj | 10 |
Teo Milič | 10 | |
13. | Luka Filip | 9 |
Tomi Horvat | 9 | |
Jan Štrukelj | 9 | |
Anis Jašaragič | 9 | |
17. | Simon Gregorin | 8 |
Timotej Rešetič | 8 | |
Žan Medved | 8 | |
20. | Vid Eržen | 7 |