Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Šprah Robert (1. pomoč), Bezjak Boštjan (2. pomoč) |
Delegat: | Klarič Jernej |
Št. gledalcev: | 150 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 4 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 1 | Krka |
P |
Maribor | 3 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Bravo Publikum |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | Domžale |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 6 : 1 | Aluminij |
P |
Interblock | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 12 | 2 | 3 | 7 | 11 | ||
Olimpija Ljubljana | 12 | 7 | 3 | 2 | 26 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | ||
Olimpija Ljubljana | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | ||
Olimpija Ljubljana | 7 | 4 | 3 | 0 | 18 |
23/24 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.11.2023, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.08.2022, ob 18.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.04.2022, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 16.10.2021, ob 15.00 | Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 3:2 | (1:1) |
20/21 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.08.2020, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.11.2019, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 28.08.2019, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (1:0) |
18/19 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.05.2019, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.11.2018, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 5:0 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 18.11.2017, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 7:1 | (2:1) |
17/18 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 12.08.2017, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:2) |
2. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 4 : 1 | Interblock |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 5 : 1 | Krško |
Koper | 3 : 1 | Aluminij |
Krka | 4 : 2 | Mura |
Domžale | 2 : 3 | Gorica |
Bravo Publikum | 3 : 1 | VOC Celje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 57 | |
2 | Domžale | 26 | 55 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 48 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 39 | |
5 | VOC Celje | 26 | 39 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 38 | |
8 | Krško | 26 | 36 | |
9 | Interblock | 26 | 35 | |
10 | Kalcer Radomlje | 26 | 31 | |
11 | Aluminij | 26 | 31 | |
12 | Krka | 26 | 28 | |
13 | Koper | 26 | 21 | |
14 | Mura | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljoša Matko | 21 |
2. | Matevž Turkuš | 17 |
3. | Izidor Erazem Kamšek | 13 |
4. | Marsel Stare | 12 |
Jure Perger | 12 | |
Jan Poljanec | 12 | |
7. | Jaka Kuhar | 11 |
Haris Kadrić | 11 | |
Sebastjan Šlak | 11 | |
Nik Jermol | 11 | |
11. | Žan Rogelj | 10 |
Teo Milič | 10 | |
13. | Luka Filip | 9 |
Tomi Horvat | 9 | |
Jan Štrukelj | 9 | |
Anis Jašaragič | 9 | |
17. | Simon Gregorin | 8 |
Timotej Rešetič | 8 | |
Žan Medved | 8 | |
20. | Vid Eržen | 7 |